Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös vagy a szőke hajszín a...

Vörös vagy a szőke hajszín a szebb és miért? De nem az eredeti hanem a festettek

Figyelt kérdés
kort is írjatok légyszíves
2009. dec. 20. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:

szőke

a vörös neem nemtetszik...vagyis attól függ milyen vörös.ha az a szép természetes, akkor nincs vele bajom, bár nekem nem kéne

de ha az a vörös, ami akkor szokott lenni,miután valaki kiszőkiti a haját, az nem szép :D

2009. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15/L
2009. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha a kettő közül kell választani, nekem egy lányon a szép középszőke, vagy mézszőke tetszik a legjobban. Amúgy meg attól függ, milyen az illető arca, a szemszíne, a bőre, a karaktere. Ugyanaz a hajszín nem mindenkinek áll jól. (33/F)
2009. dec. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szőke.

A vörös azért nem tetszik mert a színt se szeretem meg a szőke szebb.

L/17

2009. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenki szőke.. A vörös sokkal egyedibb, és bármily meglepő, a férfiak többségének jobban is tetszik.

De azt válaszd, amelyik jobban megfelel az egyéniségednek (: Melyik felé húz a szíved?


16L

2009. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a szőke áll jól, fiatalít, ezért az tetszik jobban. Na jó talán még a pirosas vörös sem rossz, de keveseknek áll jól.

25L

2009. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szőke. 14 éves korom óta festem a hajam, voltam már vörös és szőke is, és a szőkének 100+1 gyönyörű árnyalata van, a vörösből viszont még nem sikerült olyan színt találnom, ami ki is néz valahogy. Vörösből nagyon nehéz eltalálni, hogy a te hajad milyen színű is lesz a feastét után, és hogy fog állni. De ha van kedved és türelmed kísérletezni, na és persze ha a hajad is bírja a strapát, akkor keresd meg a vörös hozzád illő árnyalatát:)
2009. dec. 21. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs, 21/L
2009. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én vörös vagyok :) és 1 év alatt sikerült megtalálnom az én árnyalatomat :D
2009. dec. 21. 10:54
 10/10 A kérdező kommentje:
de ugyanígy tetszik a szőke is.. csak egyrészt nehéz lenne vörösből szőkét csinálni másrészt meg vörös hajjal vagyok ÉN :D
2009. dec. 21. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!