Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek érdemes a White...

Szerintetek érdemes a White Hair-nál hajat csináltatni?

Figyelt kérdés
Mert azért ha valakinek van már onnan tapasztalat az jól jönne,mivel elég magasak az árak,és nem tudom mennyire éri meg.
2014. ápr. 16. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm ott csináltatott Brasil cacau kezelést és neki megérte, tényleg szép lett a haja. De azon kívül én mást biztos nem csináltatnék ott lényegesen több pénzért. Levágni, befesteni máshol is tudják sokkal barátságosabb áron is...
2014. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,én mondjuk festetni szeretnék,csak eddig egy fodrász se tudta soha úgy megcsinálni ahogy épp szerettem volna.
2014. ápr. 16. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
én is néztem mondjuk én hajhosszabítást de amikor láttam h mennyibe kerül... és hogy hőillesztéssel csinálnak csak na el is felejtettem őket a cri-style szalont ajánlom barátnőm ott csináltatja jóval barátságosabb az ár és profik bármit megcsinálnak.
2014. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha jót akarsz magadnak, akkor oda nem mész . Én tegnap voltam sajnos :( , ombre festés és sima festés a tővétől. Kezdjük ott , hogy foltosan festették be , itt-ott még mindig az előző hajszin is látszik , egyeltalán nem szép . Próbáltak úgyan helyre hozni , 5és fél órán keresztül voltam ott, de ronda lett . Az ombre festés is csúnya , semmi átmenet , felül nagyon sötét barna , alul meg szôke . És ugyanúgy elkérték a 20ezret :( . Életem legrosszabb döntése volt , hogy oda mentem :(
2014. ápr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen a segítséget és sajnálatom a hajad miatt:( Én is festetni szerettem volna de így...egyre negatívabb a véleményem a white hair-ről:|
2014. ápr. 29. 21:20
 6/7 anonim válasza:
43%
3 hónapja húgommal mentünk a szalonba,neki sima festés volt,nekem ombre . Mindkettőnknek a végeredmény nagyon szép lett,neki is,és nekem is pont eltalálták,amilyet szerettünk volna. Sőt,azóta anyukánk is rendszeres vendége lett a szalonnak,annyira tetszett neki,amikor meglátta,hogy nekünk milyen szép lett frizkónk. Barátaim közül is már többen a White Hair-be járnak,eddig nem volt rossz tapasztalatunk!
2014. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nagyon vegyesek a tapasztalatok. Valaki vagy nagyon jót mond, vagy nagyom rosszat.
2017. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!