Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőke legyek vagy maradjak vörös?

Szőke legyek vagy maradjak vörös?

Figyelt kérdés

ilyen vörös vagyok : [link]


és ilyen középszőke lennék: [link]


de nagyon szeretem a vörös hajam és nem tudom megérné e befesteni a k.szőkére..


2009. dec. 29. 15:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
én most lettem piros(és narancssárga), szőkéből... :O Hát elég nehéz lesz leszedni a vöröset a hajadról, de azért próba cseresznye...
2009. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha szereted a vörös hajad,akkor ne fesd be szerintem,lehet megbánnád
2009. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
ááá csakis a vörös. főleg ha szereted:) én is vörös voltam, csak hülye módon átfestettem feketére, attól meg alig tudok megszabadulni... :(
2009. dec. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Valaki, aki a vöröset preferálja, lepontozott mindenkit, akinek inkább a szőke tetszik...

Szégyellheted magad az okos fejed miatt!!!!!

Látod?? Én nem pontozlak le téged, mert a te válaszod is értelmes...kinek mi jön be...

Pfujj..

2009. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
én nem pontoztam le senkit, számomra mindenki válasza hasznos volt, köszönöm!
2009. dec. 30. 10:44
 16/18 anonim ***** válasza:
Szőke sokkal szebb. Nekem ilyen a hajam, és wáá... imádom, utcán mindig megállítanak, milyen szép hajam van. Fest át, de ha tetszik neked a vörös, akkor már meg van a válasz, nem?
2010. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
úgy döntöttem még maradok vörös. és majd nyáron mikor nem lesz suli majd akkor kipróbálom h milyen lesz.. aztán ha mégsem tetszik akkor még mindig visszafesthetem vörösre
2010. jan. 2. 14:35
 18/18 anonim ***** válasza:

azt ugye tudod hogy elég sok időbe fog telni mig iylen szőke leszel?

én októberben csináltattam a vörös haajmból szőkét

most lett oylan szinű, mint akartam, viszont ugy tönkrement a hajam:(

pedif jó fodrász csinálta

az sem mind1 milyen az eredeti hajad? ha nagyon sötét, mint nekem nem fogja majd be aszőke, mindig szivni kell, amitől kiszárad

nekem van ahol a hajam több mint fele letört

2010. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!