Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mindenki használ alapozót?

Mindenki használ alapozót?

Figyelt kérdés
tök furán érzem magam, már 15 éves csajok alapozóval keni az arcukat, én meg tök ritkán csinálom. mondjuk szerencsére jó bőröm van. vagy csak maradi vagyok? minden nap használjátok? miért?
2010. jan. 2. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

én mindennap használok, de csak a szemem alatt, meg az orromon, mert korán kelek és karikásak a szemeim, egyébként én sem használnék.

15L

2010. jan. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én is csak úgy mint az első, bár arra inkább a korrektor való, szóval szerintem váltani fogok, mert semmi probléma nincs a bőrömmel és nem akarom tönkretenni ilyen fiatalon. Max ha van pattanásom, akkor arra szoktam tenni, de kb. félévente egyszer jön ki egy.

15L

2010. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon alapozom az arcom,mximum bulikba..Én is szerencsésnek monhatom magam mert elég jó bőrőm vn... Szerintem akinek nincs szüksége alapozóra,ne használja mert elzáródnak a pólusaid és akkor már lehetéges,hogy nem lesz olyan szép a bőröd..Nekem ez a véleményem persze mindenki máshogyan látja...
2010. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem használok. ha kicsit fáradtnak érzem magam, akkor megborotválkozok, egyébként is hülyén néznék ki alapozóval.

30F

2010. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Most kezdek leszokni róla!Mert a bőröm is kezd szép lenni(nagy patiktól és mitesszerektől szadadulok meg)!


20L

2010. jan. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én 16/l vagyok és eléggé problémás az arcbőrőm, a sok pattanástól és sajna nem múlik el. Én ezért használok alapozót suliba, meg ha valahova megyek.
2010. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én azért használok alapozót minden nap, mert nem egységes a bőröm színe, és idegesít. de sajnos meg is látszik a bőrömön, hogy sosem kap levegőt, pedig jó minőségű alapozóm van.. le kéne szoknom róla.
2010. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem semmi szükségem rá... szerencsére :)

18/L

2010. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Just Happy 94 ***** válasza:

nem szoktam használni, ha valamilyen pattanásom van akkor maximum korrektor. de azt is ritkán. és ne érezd magad rosszul emiatt... mert hát, ha nem kell akkor nem kell.


Peach

2010. jan. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem használok.

Sőt nincs is alapozóm.

Még anyumét sem használom.

Szép bőrőm van, havonta 1-2 pattanás,setöbb.Ha meg van akkor is nem érdekel.

Szerintem sokan nem tudják használni, mert csúnyán, egyenletlenül van felkenve, vagy épp nem a megfelelő színűt választották.

20/L

2010. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!