Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészségesen étkezem, mégis...

Egészségesen étkezem, mégis vannak pattanásaim?

Figyelt kérdés

Edzek, odafigyelek az étkezéseimre, sok zöldség, hús eszem, 5-6 liter vizet iszok plusz 1 liter zöld teát, szóval nem értem az egészet.

19/F



2014. jún. 18. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:

1) hormonális oka is lehet,

2) a használt kozmetikumok szintén nem mellékesek. Ha komedóképző összetevőjű termékeket használsz, ne csodálkozz!

2014. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem kenceficélem agyon a bőröm, néha neogranormonnal kenem be estére, de már kellene valami más is, mert ez így nem mehet tovább :D
2014. jún. 18. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell "agyon kenceficélni" a bőröd. Elég, ha egyetlen egy rosszat használsz. ;)
2014. jún. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hormonális okokból jönnek ki a pattanások, nem az étkezés miatt.


Próbáld ki az Ebrimicin krémet, a Neogranormon hámosít.


A napi közel 7 liter folyadék felborítja az ionháztartásod, ez veszélyes lehet. Kivéve ha valamilyen okból RÖVID ideig ORVOSI JAVASLATRA kellett megemelned a vízfogyasztást.

2014. jún. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rossz fog? gyulladás, betegség, akármi? Ilyesmik is okozhatják.
2014. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

fogaimat énszerintem már rendbe raktam, 3-4x voltam fogorvosnál és ki is húzták amit ki kellett.

talán elmegyek majd bőrgyógyászhoz :D

2014. jún. 18. 17:35
 7/8 trinityforce válasza:
multivitamint szedsz? az segíthet még
2014. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szedek, persze. edzéshez kell a vitamin is.
2014. jún. 18. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!