Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

[link] A Hajam kb. 14" -ig ér. Nagyon dús és sok van viszonylag egyenes... oldal frufru-val.

És annyira dús elöl is, hogy állandóan az arcomba lóg. 1 részt nem látok semmit, más részt a többiek sem látják az arcom. Eltűzni nem akarom, az összekötve hajat meg már unom.


Szerintetek jó ötlet az, hogy elmegyek fodrászhoz és megtépetem, megritkittatom szintesre?



2014. júl. 1. 21:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hé én normálisan válaszoltam. Am. a kopasz is lehet, hogy jól állna kitünnél a tömegből. De vigyázz mert ha egy csavar ráesik a fejedre már besebesedik. :D
2014. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem elől vágasd le a hajad, úgy, hogy körülbelül a homlokod aljáig érjen. És akkor látni is fogsz, és tetszeni is fogsz nekem. :)
2014. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ez olyan érdekes. most változtatni akarsz, vagy szenvedni h belelóg az arcodba? ha változtatni, akkor ritkittas, mond el a fodrásznak a problémád, majd ő segít. ennyi... ha nem tetszik visszanő
2014. júl. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
egy frufrun nem gondolkodtál?
2014. szept. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Komolyan, nem viccből: Én levágatnám 13"-ig, aztán megtépetném 10-ig, a frufrut ha tetsziktépett félrefésült frufrura cserélném (szemöldökig érő) vagy ha nem tetszik, előrefelé haladva egy hangyányit rövidülhetne a hajad. kb 2 centit hátulról. A dús hajad van, akkor kb. (ha olyan dús amilyenre nagyjából gondolok) az 1/5-öd részét kiritkítanám.
2014. nov. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!