Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy az én...

Miért van az, hogy az én hajam nem szereti az esőt, meg a párás időt, másnak meg bírja a strapát a haja?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 13:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nemcsak a hullámosságról van szó, hanem ahogy Ramcsi is írta, fura tapintású is lesz.

ismerek jó néhány embert, akinek,ha elázik a haja, semmi baja nem lesz. olyan, mint az enyém szárazon.

2014. júl. 25. 09:06
 12/15 anonim ***** válasza:
igen mert eső után mindenkinek végig tapogatod a haját.
2014. júl. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Ramcsiii ***** válasza:

12-es te vagy itt aki végig kötekedett eddig is?! Mert már unalmas vagy -.-

Nem kell végig tapogatni,látni is lehet a külömbséget!

2014. júl. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
am 2 76%os van
2014. júl. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kösz, hogy lepontoztatok. Ilyen a hajad, fogadd el! Nekem meg mindig nyílegyenes, bármit csinálok vele, mégsem teszek fel ilyen buta kérdéseket, hogy miért nem marad göndör... Én is szépen felfogtam 3 évesen az első hajgöndörítés után, hogy ilyen a hajam.

Egyébként meg a sok vasalás tönkreteszi a hajat, lehet, hogy attól olyan rossz tapintású. Na meg hullik is tőle. Pl. ismertem olyan lányt, aki napi legalább 4-szer vasalta a haját, mára alig van neki mibe beletúrnia. Mondjuk ez lehet mástól is, de többek panaszkodtak ilyenre, akik vasalják a hajukat. Szóval vigyázni kell a hajvasalgatással.

2014. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!