Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Eláll" a hajam a fejemtől....

"Eláll" a hajam a fejemtől. Száraz haj? Termékek az egészséges hajért?

Figyelt kérdés
Ez elég butának látszó kérdés lesz, de nem tudom, száraz hajnak számít-e a következő: a hajam nem lapul a fejemhez, mint pl. itt: [link] (tudom, hogy ez a kép álomhaj, de a lényeg hogy a szálak egy "egészet alkotnak", és a hétköznapokban is ilyen szinte mindenkinek), hanem jó pár hajszál eláll. Így amikor lófarokba kötöm a hajam, akkor is szinte mindenütt szálacskák vannak, nem úgy áll a hajam, mint többnyire másoknak. Száraz, töredezett lenne? Pedig amúgy meg zsírosnak érzem a fejbőröm, emiatt szerdán és vasárnap mindig megmosom. Hozzáteszem, hogy egyáltalán ne, vagy csak alig-alig szoktam megszárítani. Lehet, hogy nem tesz neki jót? Várom a tippeket ez ellen, vagy egyáltalán az egészséges haj érdekében, ahogy termékneveket is.
2014. aug. 4. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy száraz, de full töredezett ha mindenhol szálak állnak ki. Nekem akkor volt olyan mikor szőkítettem, festettem.

Használj kókuszolajat minden mosás előtt. Ne vasald, ne fesd, használj babasampon, jófajta balzsamot mindig.

2014. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg egy képet? Nem lehet, hogy a babahajaid állnak el?
2014. aug. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kicsit melírozva van szőkítőporral, és vasalom rendszeresen, bár most a nyáron hanyagoltam... Head&shoulderst használok egyébként, zsíros hajra, balzsamot még nem próbáltam.
2014. aug. 4. 19:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenhol nincsenek babahajaim. :D Mint mondtam, nem áll össze egésszé, hanem itt-ott kiállnak, mint valami seprű. :(
2014. aug. 4. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!