Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyéb szőrtelenítési módok?

Egyéb szőrtelenítési módok?

Figyelt kérdés

Sajnos, ritka érzékeny bőrrel születtem, azaz, mind a szőrtelenítő krémtől, mind a gyantától kipattogtam. (A szőrtelenítő krémtől jobban, bár, azt kisebb felületen is használtam.) A gyantázás egyébként kozmetikusnál történt. Tudtok ajánlani egyéb szőrtelenítési módokat? Bár, a borotvától nem pattogok ki, de azt nem szeretném használni, mert nem látom értelmét, főleg nagyobb területen, hogy 2-3 nap múlva már szúr, és hamar újranő. Mindenképp szeretnék szőrteleníteni, csak, ami kevésbé kellemetlen a bőrömnek illetve kevésbé viseli meg és valamivel tovább tart a "szőrmentesség". Nagyon nem örülök, hogy ilyen érzékeny bőröm van, amennyiben lehetne ez ellen is tenni valamit, megtenném...

(Van egy tetoválás a karomon, 10 cm, kb, és ott még a pirosodás sem tartott sokáig... Nem értem.)

Előre is köszönöm!



2014. szept. 3. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha a gyanta nem volt jó (egyik fajta sem?? cukorpaszta?), akkor az epilátor főleg nem lesz jó, más nem nagyon van. Ha 2-3 nap mire borotva után kinő a szőröd akkor az tökéletes szerintem. Nekem fél napig sem tart, szóval úgy gáz.
2014. szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!