Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan történik az anyajegy...

Hogyan történik az anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van itt olyan,akinek már távolítottak el anyajegyet ?

Az a "problémám",hogy van az arcomon egy anyajegy.

Sokak szerint ez sexepil,de én nagyon utálom és le szeretném szedetni.

Már évek óta tervezgetem,csak kicsit félek.

Mivel jár ez az egész ? és mennyire fájdalmas ?

Előre köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 19. 16:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
Azért mentem plasztikai sebészhez, mert látható helyen volt és nem akartam megkockáztatni hogy hege maradt, egyébként el is küldték szövetvizsgálatra az anyajegyet h nem rákos-e, stb. Tehát ez ilyen profi volt, közbe kellett menni kötéscserékre stb, sztem azért volt ilyen sokáig nekem mert a nyakamon volt ahol ugye sokat "mozogtam", ezért lassabban gyógyulhatott. De én azért ezt nem nevezném "gáz"nak, (mint ah. az egyik hozzászóló), nekem megért egyszer ennyi pénzt az, hogy biztosra tudjam hogy nem csúnyítják el semmim. Hallottam már ellenkezőről, lehet hogy ritka, de nem akartam az lenni akinek éppen a kórházban rontják el. Egyébként nekem jó nagy volt a kötés bár ott nem zavart.
2010. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az összes választ,hasznos volt! :DD
2010. jan. 19. 20:54
 13/14 anonim ***** válasza:
64%

20:36

de jóó valami közös:D..17/L ..

2010. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nektek mit mondtak a napfényt mennyi ideig kell fokozottan kerülni vele?
2010. júl. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!