Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy a hajamat...

Lehetséges, hogy a hajamat nem fogja befogni a szőke festék elsőre? -barna a hajam-

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 14:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Nemhogy elsőre, soha nem fogja befogni.

Sötét hajat nem lehet világosabbra festeni. Csak szőkíteni lehet.

2010. febr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyire sötét a hajad, lehet le kell majd szívatni! Ha mégsem, akkor megeshet, hogy szőke helyet sárga lesz a hajad.

Szerintem a fodrászodat kellene megkérdezned!

2010. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akkor ne is próbálkozzak?
2010. febr. 1. 15:10
 4/14 A kérdező kommentje:

leszívatni nem szeretném :S

más megoldás?

2010. febr. 1. 15:15
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Hát en rácáfolnek erre. az en hajam eredetileg sötet barna, majdhogynem fekete, es en folyamatosan festettem szőke hajfestekkel hát nem kellett 5 hóna es máris szőke lettem. Sose volt szivatva se hidrogeneztetve! en Londa colour Natural festeket vettem mindig. Es így egyre világosabb lett, nem utolsó sorban a hajvegem se ment tönkre! Jah es meg annyit, h magamnak festettem, anyukám segített hátul, ahol nem láttam, szóval nem fodrász ügyeskedett.

Szerintem ha te is így csinálod, jó kis szöszi lesz a hajad fel even belül!

Sok sikert!Remelem segíthettem!

2010. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5%

hát szőke nem leszel

de ijen narancsos fejed tuti hogy lesz ha szőkited

2010. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy elsőnek befogja. Nekem egy évig kellett festeni, hogy ilyen legyen, amilyen. És még most is van egy barnás beütése. =/
2010. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nemfogja befogni..

csakakor h ha szőkítőporral kiszőkíted :S

az 1ik ismerösömnek is barna a haja, kiszökitetett 1 tincset de az az egy tincs olyan vékony lett mint a p*csa :|

szóval szerintem ne akarj szőke lenni :)

2010. febr. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 év alatt értem el barnából a világos rozsdaszínt... szőke hajfestékekkel. Iszonyat ronda volt addig, aztán gondoltam egyet és vettem szőkítőport. Az meg tönkre vágta a hajam, de végre szőke lettem... most már legszívesebben visszacsinálnám. Ocsmány ha már 2 hetes lenövés van. Olyan gyakran meg nem is szabadna leszívatni, se festeni. Inkább tegyél a hajadba kevés melírt, akár szőkét is, az nem olyan gáz ha lenő se.
2010. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
57%

Én is tudok egy ellenpéldát.

Anyum szőke,mindig itthon festi a haját, és amikor jött a következő hajfestés ideje akkor egy barátnőnk a világosbarna hajával azt kérte, hogy fessünk 1-2 tincset "melírt" a hajába,mert neki tetszik, de ehhez nem akar külön festéket venni,meg fodrász,stb..

És láss csodát befogta. Előtte soha nem volt festve a haja, eredeti állapotára festettünk szőkét. Nem tudom milyen márkájú volt, csak azt hogy rossmannban vettük,normális dobozos festék.

Ennyit tudok hozzászólni.

2010. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!