Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cell-1 krém tényleg eltünteti...

Cell-1 krém tényleg eltünteti a pattanások után maradt hegeket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Wo0dDDbcO7o


Tényleg igaz lehet?A pattanások utáni hegeimet szeretném vele kenni, szerintetek megvegyem??

Valaki már használt ilyet az arcára??


Véleményeteket várom!!



2015. jan. 11. 14:15
1 2
 1/16 gugugaga12 válasza:
26%
Mese habbal!!!!!!!!
2015. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Wolveirne válasza:
51%
Ki kell próbálni. Én 1 hete használom napi kétszer, reggel, borotválkozás után aftershave helyett és este lefekvés előtt. Állandóan kapirgálom magam és sokszor előjönnek a pattanások még így 30 évesen is, de szépen kezdi leszárítani őket. A youtube-os video alatt is én írtam, hogy bevált. Ha kicsit körbenézel, mennyibe kerülnek a hasonló krémek, annyira nem is őrjítően drága. Én találtam 400000Ft-ért (!) is (extrém példa és valószínűleg a swarovski kristály berakásos doboza miatt, de akkor is), ami hat is, 20-30000Ft körül kezdődne (meg lehet nézni pl. a Müllerben).
2015. jan. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Joy3 válasza:
Szia Wolveirne! Hány ml-es a krém?
2015. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Wolveirne válasza:

Wolverine, csak elrontottam az elején :)


50ml-es a gél és van kézkrém is, de arról többet nem tudok csak annyit, hogy 3990.-

2015. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Joy3 válasza:
Köszönöm szépen Wolverine! :)
2015. jan. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Nem nem nem !!!!ne vàrj tőle semmitt !!!! Tavaly egy ugyanilyen csiganyàlkàs trutymót vettem 20000-ért és az égvilàgon semmite nem jó!!! Csak éppen a neve volt màs az a biolab volt.
2015. febr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

jézusom, nehogy megvegyétek ezt a f_st!

ha megnézitek az összetevőit:

[link]

láthatjátok, hogy alig van benne a nagy reklámozott csiganyál alapanyagból. ráadásul a 2. összetevője alkohol, ami nagyon szárítja és irritálja a bőrt. szóval ez egy alkoholos hidratáló, amibe tettek kb. egy csepp csiganyálkát. ráadásul rohadt drága mindehhez képest. ennyiért már márkás high end krémeket is vehetnétek.

ha igazi csigás krémet szeretnétek, akkor a koreai benton vagy mizon márkát próbáljátok ki, ebayről rendelhetőek. harmad-negyed-fele annyiba kerülnek, krémtől függően, és az első összetevőjük a csigagél. szóval hatnak.

pattanás utáni hegekre amúgy az aha savas hámlasztás és a c vitaminos szérum is nagyon jó.

2015. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 lestatfan93 válasza:

sziasztok

én is használom a cell 1 krémet de nem tünteti el a hegeket..közel sem úgy van mint ahogy a tv ben mutatják,bár a pattanásokon "segít" valamennyit...

2015. febr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Wolveirne válasza:

Áruld már el, hogy hol látod, mennyi csiganyálka van benne, mert én nem találom.

Egyébként nem vagyunk egyformák bőrtípus terén sem, eltérő ideig tart mindenkinél, míg látszik a hatás. Előfordulhat az is, hogy a krém hatástalan, hiszen nem csodaszer. Nekem 4 hét után kezdett elmúlni, igaz nem mindig használtam, mert nekem is szárítja kicsit a bőröm. Viszont egy ismerősöm 1 hét után megszabadult ezektől a pattanás után visszamaradt hegektől.

2015. márc. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
48%
Én pattanásokra használtam. Még régebben Svájcból jutottam hozzá, de már Magyarországon is lehet kapni. Kb. 2-3 hét lehetett és elmúlt, a használattal viszont nem hagytam fel. Folyamatosan használom most is, nekem bevált
2015. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!