Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Cell-1 krém tényleg eltünteti...

Cell-1 krém tényleg eltünteti a pattanások után maradt hegeket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Wo0dDDbcO7o


Tényleg igaz lehet?A pattanások utáni hegeimet szeretném vele kenni, szerintetek megvegyem??

Valaki már használt ilyet az arcára??


Véleményeteket várom!!



2015. jan. 11. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

kedves Wolverine!

tessék, itt látom, mennyi csiga van benne:

[link]

kemény 9. hely, jó "sokat" érhet...

felháborít, hogy egy ilyen szinten semmi, rossz összetevőjű krémet árulnak ennyi pénzért. értek a krémkészítéshez, ismerem a káros és a jó hatóanyagokat, értek a bőrápoláshoz, ezért háborít fel. komolyan, alkohol, a második helyen? istant bőrszárazás.

mellesleg elég fura, hogy te minden vélemény alatt ennyi jót írsz, még krémmánián is, ahogy kemény 1 hozzászólásod van, ehhez a krémhez. kicsit sem átlátszó.

2015. márc. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
LOL, a krémmániára is TE töltötted fel az összetevőket, és még TE nem találod, mennyi csiga van benne? gyenge vagy, ennyi. : D kedves marketinges. én belinkeltem az első hozzászólásomba is, láthattál volna mindent, amiről beszélek.
2015. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Wolveirne válasza:
Még mindig nem találom, hogy grammra te mennyit látsz benne, vagy esetleg a %-os megoszlását az összetevőknek. Máshol már mondtam, nekem mindegy, ki, milyen terméket használ. Én úgy ajánlom a terméket, hogy kipróbáltam, te meg úgy mondasz róla véleményt, hogy láttad képen... hogy a te primitív fogalmazásoddal éljek: LOL.
2015. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%

ez nem LOL, elvből nem kenek magamra olyat, aminek az első 8 összetevője között alkohol van, ugyanis konyítok valamit az INCI elemzéshez. nyilván nem lehet tudni, hogy hány gramm vagy százalék van benne, de mindenki tudja, hogy az összetevő listában az van elől, amiben a legtöbb van, a 8. hely után lévő összetevők vajmi keveset nyomnak a latba. ez azért is nevetséges, mert a csiga cuccal akarják eladni a krémet, miközben alig van benne. nézd meg ezt a krémet, ebben tényleg van annyi csiga kivonat, amennyi ér is valami:

[link]

[link]


egyszerűen felháborító, hogy ilyen marketinggel akarják eladni a cell-1 semmi krémjét. szerencsére nem kell minden sz_rt kipróbálnom ahhoz, hogy tudjam, érni fog-e valamit, ugyanis tudok INCI-t olvasni...

2015. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
en is elkezdtem használni:-)) aki egészséges,azon segít:-) köszi a jót!;-)
2015. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hiába szóljtok le nagyon jó krém én most használom először tegnap kentem be és ma már halványabbak lettek a striáim. (szétrepedezett bőr olyan mint a terhességi csík)
2016. jan. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!