Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek meikre érdemesebb...

S.nikolett18 kérdése:

Szerintetek meikre érdemesebb költeni esetleg meik hasznosabb, a mindenféle rossman, dm vagy neten rendelt csodaszerek, vagy az otthoni gyümölcsökböl, zöldségekből egyebekből házilag előállitott dolgok, bőre, esetleg hajra?

Figyelt kérdés
Ma ezen gondolkoztam mert kipróbáltam az otthoni mézes arcpakolást,száraz börre, és egy alkalom használatával érzem hogy használ valamivel puhább a böröm,ami hidratálo krémekkel hosszabb idő alatt érhető el,vagy esetleg rosszabb lesz vagy nem is használ mert kitudja mivan benne,ezért érdekel a ti véleményetek tapasztalatotok? Hogy meik jobb, vagy esetleg mindkettö együtt

2015. márc. 5. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:

A bolti készítmények tele vannak mindenféle adalékanyaggal (parfümök, alkohol, paraffin, stb) amik sokszor többet ártanak, mint amilyen hasznosak a jó összetevők bennük.

A házi kozmetikával az a "baj", hogy sok kísérletezés, próbálgatás szükséges, hiszen nem minden bőrnek/hajnak jó ugyanaz a pakolás, krém. De ha egyszer kitapasztaljuk, akkor nagyon megéri.

Egyébként, mostanában Mo.-n is sok nő fordul a távol keleti termékek felé, a koreai kozmetikumok pl sokkal kevesebb irritatív anyagot, és sokszoros hatóanyagot tartalmazó cuccokat árulnak, ugyanolyan árban.

2015. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen de ált oda van irva h mi mien bőrtipusta jo és ugy kilehet szürni h jo -e nekünk v sem... :) én ma kiprobaltam egy házi mézes arcpakolást és első használattal veszek változást
2015. márc. 5. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább koncentrálj a helyesírásodra. Semmit nem érsz a gyönyörű külsővel, ha sötét vagy, mint az éjszaka. A legjobb esetben is csak szexpartner leszel a férfiaknak, de egyik sem fog komolyan venni, hacsak nem találsz egy még nálad is butábbat.
2015. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Haha azert mert nem irok helyesen nem azt jelenti h ostoba vagyok :D ha erdekel van szakmam üzletvezetö pincer szakacs cukrasz,9 hónapja van baratom aki logisztikaval foglalkozik,bocs h foglalkozok a kulsommel,gondolom vmi sorvadt igenytelen csunya nö lehetsz,aki irigy es aki minden igenyes nöbe beleköt szanalmasss:*
2015. márc. 6. 06:16
 5/5 anonim ***** válasza:

hát nekem ezek a csoda házi praktikák soha semmit nem értek.

kozmetikumokban meg nem kitudjamik vannak, rá van írva, mit tartalmaz. ott az összetevő lista.

olyat vegyél, ami kíméletes. ne legyen benne alkohol, parfüm, sls. nem sok ilyen van, de lehet találni. érdemes a dm baba részlegén nézelődni.

nagyon sok jó krém van, amiket szakemberek készítenek, nem mi otthon, sterilizálatlan körülmények között. hiába kenem a fejemre az almát meg a citromot, mint hámlasztót, nem fog semmit sem érni, mert nincs beállítva a ph-ja. ellenben a rendelős hámlasztóm csodát tesz a bőrömmel.

szóval én mindenkit óva intenék a házi katyvasztástól. csak keresni kell és megtaláljuk a megfelelő kozmetikumokat.

2015. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!