Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egészséges megoldás a hajszárí...

Egészséges megoldás a hajszárító helyett?

Figyelt kérdés
Miután hajat mosok, nem szeretem megszárítani a hajam, mert akkor nagyon kócos leszek, és semmilyen anyaggal nem sikerül beállítani olyanra amilyenre szeretném. E miatt inkább felveszek egy sapkát, és az rajtam van kb. egy órát. Lehet bárminemű egészségügyi probléma miatta?

2015. márc. 8. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem igazán ajánlom ezt a módszert...ha meleg van a lakásban akkor hagyd szabadon, sokkal hamarabb megszárad. Persze előtte töröld meg a lehető legszárazabbra. Nedves hajra sapkát húzni nem valami egészséges, olyan mintha dunsztba raknád a fejed
2015. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs meleg, szobahőmérséklet alatt 4-5 fokkal, kikapcsoljuk estére a fűtést. Alaposan megszoktam törölni, és kb. 15-20 perc után már a nedvessége nagy részét elveszti.
2015. márc. 8. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor moss hajat amikor van ideje megszáradni amíg otthon vagy. De ne este, mert vizes hajjal nem szabad lefeküdni.


Vagy hát... tanuld meg rendesen szárítani a hajad, ne fejjel lefelé mint sokan csinálják, ne rángasd összevissza a hajszárítót, használj közbe körkefét hogy ne kócosra száradjon, a hajszárító megfelelő hőmérsékleten legyen. Így nem lehet kócos a hajad tőle.

2015. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!