Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Eredeti szőke hajamat barnára...

Eredeti szőke hajamat barnára szeretném festeni, de hogyan és melyik festékkel?

Figyelt kérdés

már volt festve barnára de mindig ledobta a színét pár hajmosás után és vöröses lett :/

ezzel a festékkel festettem (Palette nugát) és be is fogta elsőre de aztán vörös lett:

[link]


ilyen színű a hajam eredetileg és most is mert azóta lenövesztettem a barnát kb:


[link]


vissza szeretném festeni barnára fodrász nélkül. Tudnátok olyan hajfestéket mondani ami tartja színét pár hajmosás után is? Vagy sötétebb színnel fessem be?


2015. márc. 27. 18:29
 1/5 anonim válasza:
szia! bevallom nem vagyok profi a tèmában de az biztos hogy a helyedben én hajszínezőt használnék... azt ha esetleg más hajárnyalatot adna akkor is könnyebben le lehet mosni. ;) aztán rengeteg hajápolási oldal van ahol biztos találsz valami hasznosat. :)
2015. márc. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi azért :)
2015. márc. 27. 18:51
 3/5 A kérdező kommentje:
írhattok még :)
2015. márc. 27. 23:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne palette féléket használj, hanem fodrászkellékes festéket, sokkal jobbak, tartósabbak és a színe is olyan lesz amilyet ígér. Nem doboz alapján kell választani színt, mert azok csak photoshopolt képek. Max annyi derül ki belőle hogy kb barna leszel tőle. De hogy milyen barna...

Sok jó márka van, pl Alfaparf, Berrywell, Lakmé, Indola...

2015. márc. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, amúgy a palettétől pont olyan barna lett mint a képen :) csak nem tartós
2015. márc. 28. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!