Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Érdemes megpróbálnom otthon,...

Érdemes megpróbálnom otthon, vagy forduljak vele kozmetikushoz?

Figyelt kérdés

Szeretném odalenn teljesen szőrteleníteni magam. Eddig borotvával csináltam, és elég felületes lett az eredmény, koszosnak érzem magam szőrzettel. Nem tudom, hogy a gyantát érdemes-e otthon megpróbálnom, vagy mindenképpen menjek vele kozmetikushoz. A kozmetikussal pedig leginkább az a bajom, hogy szégyenlős vagyok, és hogy nehéz lenne felvezetni anyámnak, mit is akarok.

15/L.



2015. ápr. 20. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szégyenlős vagy akkor úgysem mennél kozmetikushoz aki hosszú ideig bámulna a lyukadba. Próbáld ki otthon, vegyél meleggyantát, spatulával felkenőset, vagy cukorgyantát, talán az még kíméletesebb is... aztán próbálkozz. Nem olyan nehéz az, csak iszonyatosan fáj... én nem bírnám ki + nekem érzékeny a bőröm így szőrbenövésekkel lennék tele, ami nem egy kellemes dolog. Szóval vedd figyelembe hogy a te bőröd hajlamos-e ilyesmire. Mert ha igen akkor marad a borotva.
2015. ápr. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
NE próbáld meg otthon.
2015. ápr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kozmetikus előtt nem kell szégyellősnek lenni.Aki vállal intimgyantát,azt nem zavarja semmi. Otthon meg csak azt mond,hogy lábat gyantáztatsz,vagy bikinivonalat.
2015. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!