Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, tudom. Már elég sokan...

Tudom, tudom. Már elég sokan feltették ide a képüket, hogy ismeretlen emberek véleményezzék őket. Engem érdekelnek a véleményeitek így hát gondoltam miért ne. Megmutatom magam nektek. Vélemények? Köszönöm^^

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. febr. 21. 14:19
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Az elso kepet sikerult csak megneznem, de majd probalkozom meg.

A Gombos Edina bemondora hasonlitasz ezen az elso kepen. Mondtak mar?

Helyes vagy, viszont ez a csucsorites szornyu! Nem tudom, miert nem egy mosolygos kepet raknak a legtobben be magukrol. A csucsorites szornyu!!!

A hajad nagyon seprus, vasald ki, vagy hasznaljal valamilyen hajapolot a samponon kivul. Gondolom a festek miatt ilyen seprus.

Amugy oriasi szemeid vannak, es a muszempilla is jo. Nekem csak ugy sikerult meg eddig felragasztanom, hogy nem 100%-ig volt jo. Ugy meg levettem.

Na, ha van meg keped, kivancsian varjuk, de mast rakjal fel, ne ilyen stilusut.

Amugy helyes vagy na ciao:)

2010. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

nas, köszönjük a noprmálisabb képet, de azért jólenne ha itt meg nemlenne levágva a szemed :S

fiogyi, így nemtudunk véleményt mondani....kéne bele az EGÉSZ FEJED a hajaddal együtt, meg a normális vonsáok. az utólag linkelt képen már megvannak a vonsáok, csak a fejed többi része hiányzik.

de amúgy lehetsz szép, ezekből a darabokból....de ugyanakkor lehet baromi csalóka is. nekem pl szörnyen áll, ha nincsen frufrum, viszont ha úgy fényképeznek h a homlokom fele van csak benne a képben, akkor jól nézekki. de ha úgyfényképeznek h a fejem teteje is bennevan, akkor borzadály. úgyhogy ez csalóka, h olyan véleményt akarsz ami a valóságot tükrözi, akkor mnormális képet tegyél be.

2010. febr. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
32%
ne foglalkozz velük, bunkóak. Nem tudnak normálisan válaszolni. Most ha nektek nem tetszik, akkor miért kell ezt bunkó módjára közölni? Amúgy szerintem egyáltalán nem vagy csúnya, sőt szép vagy:)
2010. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Na, ez már majdnem sikerült, csak most próbáld meg úgy, hogy az egész fejed benne legyen a képben.
2010. febr. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem rossz, bár kicsit hörcsög fejed van. A szemed tényleg nagyon szép. Összességében inkább szép vagy mint csúnya, szerintem 10 év múlva már abszolút szép leszel.
2010. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nagyon szépen nézel ki, és a "csücsörítés" sem áll rosszul, tök funny :) Ha gondolod küldjél egész képet és kort privibe, nagyon kiváncsi volnék, mert rohattul fiatal vagy szerintem (meg egy kicsit naív is, dehát ez nem probléma).
2010. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
73%

Huhh.. hát.

Elég aránytalan az arcberendezésed.

Nagy hörcsög fejed van, és ehhez borzasztó kicsi szád.

Én szeretem a műszempillákat, de könyörgöm, miért kell olyat felrakatni, amiről annyira látszik, hogy messze nem a sajátod.. Nagyon otromba.

A hajad elég csúnya, nem értem miért kell agyonfesteni.

A szádat pedig szimplán úgy tartod, mint egy nyomi. Nem tudom ki hiszi azt, hogy ettől szép. Egy mosoly sokkal meggyőzőbb tud lenni..

Viszont a szemeid nagyon szép óriási barnák. Azt irigylem (:

2010. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A képek minősége miatt nem tudok véleményt mondani. Lenne egy kérdésem, és válaszolhat bárki rá. Miért érzik azt a fiatalabbak, hogy csak úgy jó egy fénykép, ha el van "torzítva" ??? Ezek a hülye fény ide fény oda csücsörítek, belefényképezek a szemeimbe és még sorolhatnám. Miért jó ez? Miért gondolják azt, hogy ez szép vagy ízléses vagy igényes???
2010. febr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

én válaszolok. azért, mert ezek az "effektek" hatására általában mindenki szebbnek néz ki. pl az amikor kiég az arc (világos az egész fej, eltűnnek a vonások) az általában mindenkinek "jól áll" és sokkal szebbnek néz ki tőle. ezért alkalmazzák ezeket. eltűnnek a vonások, és ugye az arcunk szépségét nagyrészt a vonásaink határozzák meg. ha nincsenek vonások, csak a fejforma van meg és a szemek. ettől pedig mindenki szebbnek tűnik.

ezért töltenek fel általában ilyen képeket...

2010. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
95%
De miért kell olyan fejet vágni, mintha fogyatékos lennél?
2010. febr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!