Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, tudom. Már elég sokan...

Tudom, tudom. Már elég sokan feltették ide a képüket, hogy ismeretlen emberek véleményezzék őket. Engem érdekelnek a véleményeitek így hát gondoltam miért ne. Megmutatom magam nektek. Vélemények? Köszönöm^^

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. febr. 21. 14:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
81%

úúúú...nem tudom, miért, de szerintem iszonyú csúnya az arcod...

a műszempilla ordít, nagyon természetellenes.

kicsi a szád az arcod többi részéhez.

és bután nézel a képeken...

2010. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
42%
Néha elgondolkozom rajta, hogy a kommentezők között hány többnickes van. Ellenkező esetben nagyon rossz irányba haladunk kultúráltság terén. Ráadásul egy ilyen tök aranyos csajnak (akiről nem lehet tudni, hogy fiú, vagy lány, kamuzik, vagy nem, de én ebben az esetben gyanítom, hogy ez NEM kamu kérdés). Akinek nem inge, ne vegye magára. Bocs, hogy nem a kérdésre válaszoltam, az már megvolt egyszer, csak néha annyira sajnálom azokat, akik tényleg jóindulatúan írnak.
2010. febr. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem szép vagy :D tetszik a szemed *.*
2010. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:
66%

Szerintem nagyon nagyon szép arcod van :)

Csak ha tényleg MAGADRÓL várod a véleményeket és nem a túlexponálási képességeidről várod a véleményeket akkor természetesebb fotót kellett volna feltenni :/

2010. febr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
66%
hoppá, a "várod" kétszer ment, bocsánat :(
2010. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon porcelánbaba feelinges vagy..

de jól nézel ki..

és felejtsd el a múszempillákat..nagyon látszik h nem a sajátod

2010. febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Látod milyen válaszokat kaptál. Tényleg szükséged volt erre?

Amúgy nekem nem tetszik ez az eltúlzott procelánbaba stílus, és a hajad tényleg egészségtelennek tűnik a képeken, de amúgy szép arcod van.

A műszempilla a képen jól mutat, de én nem szeretem, mert nagyon művé teszi az egész arcot és a kép alapján neked nincs erre szükséged, amúgy is szép nagy szemeid vannak.

Irigylem a szádat, nagyon szép, csak ne csücsöríts...


A képről: Ha érdemi választ szeretnél, akkor tényleg olyan kéne, ahol normális fényben, az egész arcod látszik és nem csücsörítesz, nincs felakadva a szemhéjad, tehát természetesebben nézel ki.

2010. febr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
mi lenne ha nem szétphotoshoppolt képeket tennél fel? így nem látszik semmi belőled, max a pspmunkádat tudjuk dicsérni.
2010. febr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
68%

1.Szép a szemed de a műszempillát inkább felejsd el mert annyira természetellenes, csúnya!

2. Csücsörítés most komolyan miért jó egymást utánozni??? borzalmas!

3. A hajad igénytelen, a sok festés meg vasalástól tönkrementi vasalás meg festés helyett inkább ápold, használj pakolásokat!!!!

4. Lufi fejed van!

5. Miért nem teszel fel normális képet, ahol az egész fejed van benne, és nem szerkeszted össze vissza a képet.


Összeségében lehet hogy szép lennél hogy ha felhagynál a műszempillával, ápolnád a hajadat, és saját stílusod lenne!


25/F

2010. febr. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nézel ki,mint egy gagyi játékbaba! Tényleg tegyél már fel olyan képet,ahol messzebbröl látszol,mert igy nem sokat látunk belöled!
2010. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!