Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudom, tudom. Már elég sokan...

Tudom, tudom. Már elég sokan feltették ide a képüket, hogy ismeretlen emberek véleményezzék őket. Engem érdekelnek a véleményeitek így hát gondoltam miért ne. Megmutatom magam nektek. Vélemények? Köszönöm^^

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2010. febr. 21. 14:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mit vagytok már úgy oda emiatt a "csücsörítés" miatt xd. Szerintem nem is annyira csücsörítés az...előbb utóbb már azt tiltjátok meg szegénynek, hogy levegőt vegyen xd. És a haja sem ápolatlan szerintem. A porcelánbaba feelingről nem tudok nyilatkozni, lehet olyan (előfordulhat akárkinél), de szerintem nagyon aranyos, és nagyon szép lány. Nekem még azzal sincs gond, ha azok ott műszempillák, nagyon szép szemeid vannak. Ha azok műszempillák, akkor nyugodtan hanyagolhatod, anélkül is nagyon szépen néznél ki, tök fölösleges. Viszont azért tényleg rakhatnál fel olyan képet is, amin teljes egészében láthatunk, vagy küldheted privibe is, én tényleg kiváncsi lennék :).
2010. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szép a szemed, szép nagy, ez a műszempilla csak elrontja, és túlozza, így nem vagy természetes...Több véleményhez szükség lenne egy másik, "valósághűbb"képre.
2010. febr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Hörcsögfej fujj
2013. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Nagyon jóól szórakoztam a kommenteken :D

De rajtad is,kérdező :)

2013. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Picture not found. Csak az én gépem sz@r?
2015. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
2010-es kérdés. Egy idő után törlődnek a képek a Képfeltöltésről.
2015. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!