Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőrtelenítitek a...

Mivel szőrtelenítitek a lábatokat fiúk?

Figyelt kérdés
A kérdés nyilván azokhoz szól, akik szőrtelenítenek. Itt a rövidgatyás időszak, és nem akarnék szőrös lábbal mászkálni. Kinek milyen módszer vált be?

2015. máj. 10. 23:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem ez nem az a kategória, amit be kell vállalnom. Ennél ezerszer nagyobb dolgokra szoktam azt mondani, hogy bevállalom. Az én önbizalmamnak ez semmi, ez nem csorbít rajta semmit. :)
2015. máj. 14. 21:30
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki a saját testét szőrtelenül szereti, abba senkinek semmilyen beleszólása nincs.

Egy darabig epiláltam, ettől egy kicsit megritkult, így ma már elég, ha hajnyíróval lenyírom, és lebarnítom magam, így elég jól néz ki.

Az epillálás nekem is okkozott benövést, akkor megfogadtam, hogy soha többet, de bizonyos helyeken nemrég újra kipróbáltam.

2018. szept. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!