Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti akik minden nap edzetek...

Ti akik minden nap edzetek vagy sportoltok, tornáztok, minden nap hajat is mostok?

Figyelt kérdés
Eléggé leizzad a fejem is, de nem hiszem hogy az én hajamnak jó a mindennapos mosás, mert így is elég száraz... meg hát derékig ér, dús és nagyon sok idő mire megszárad. Mossam mindig edzés után, vagy ne? Ti hogy szoktátok?
2015. máj. 15. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én hetente szoktam, de ha nagyon leizzadok akkor általában utána hajat mosok. Mostanában 4-5 naponta mosom. De kinek mi a jó :)
2015. máj. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szintén derékig érő dús hajam van és hetente minimum 4szer van kemény edzésem, de ugyanúgy csak hetente egyszer mosok hajat, mintha nem edzenék. Én is megizzadok ott, de pár óra múlva megszárad a fejbőröm, ha pedig mégis gázos a helyzet, akkor használok szárazsampont.

21/L

2015. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti 4-szer sportolok, nem szoktam mindegyik után hajatmosni. Heti kétszer mosok hajat.
2015. máj. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!