Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellek! Behúzott v. Kinyomot...

Modellek! Behúzott v. Kinyomott hassal kell merni a derekboseget? Mennyit esztek egy nap, hogy bírjátok? Nagyon feszesek a ruhák, van h kényelmetlen? Hany évesen kezdtetek, melyik ügynökségnél? Hanyszor/mit/mennyit sportoltok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnek modellkedni, de sajnos egy kicsit kövér hozza. 84-66(?)-95. Tudnátok nekem írni jolbevalt, Lehetőleg vega, fogyókúrás étrendet? Elore is koszonom. 15/L

#edzés #diéta #fogyókúra #sport #modellkedés #Derékbősg #modelügynökségek
2014. febr. 9. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok modell de:

-ők nem fogyókúráznak hanem rendes étrendet tartanak,emelkett állandóan futnak,táncolnak,stb. A bemutatók előtt pedig hetekkel elkezdik a készülést


Minden 2. Lány modell szeretne lenni tehát keményen megy a protekció stb.

Hacsak nem vagy brutálisan szép,nem sok esélyed van.

2014. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%

Én modellkedek.

1.Nem behúzott hassal kell mérni a derekat.

2.Én sajnos nem egy modell alkat vagyok ezért szigorú az étrendem. Nem eszem semmi szénhidrátot max csak reggelire egy keveset. Emellett rendszeresen futok. Most már jól bírom, mert hozzá szoktam.

3.Van mikor kényelmetleneka ruhák...de főleg a cipő az amiben alig lehet néha járni főleg úgy, hogy ott van rajtad elöszőr.

4. 18 évesen és a VM-nél.

5, Két naponta futok. Lassan hosszú távot.


Nagyon sok ennyi idős lány szeretne modellkedni....de ez nem csak arról szól amit a videókban láttok...nagyon nehéz munka, nagy az elvárás. mindenben megkell felelni, folyamatosan utazol, alig tudsz pihenni és könnyű félresiklani (olyanokra gondolok, h soka drog, anorexia stb.)

Ha mindenáron modell szeretnél lenni, akkor elöszőr is min. 173 cm-nem kell lenned.Max 90-es csípő és mell és 60-as derék.

Magyarországon csak 4 komoly ügynökség van! Máshoz nem menj, mert az KAMU!

Az Attractive, VM, Visage és az Icon.

2014. febr. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszaitokat, 174 cm vagyok :) 55 kg :'( a méretekkel tisztaban vagyok (hogy 90-60-90 a Max) Pont ezekben az ugynoksegekben gondolkodtam, csak én ugye szeretnek egyetemre menni majd es az lenne meg a + kérdésem h egyetem mellett lehet, v tul nehez ugy, ugye? Meg egyszer koszonom:)
2014. febr. 9. 19:05
 4/6 anonim válasza:
Őszintén szólva én most fogok menni Egyetemre és még nem tudom, hogy h fogom megoldani..:/
2014. febr. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez nekem is egy kérdéses dolog lesz, ha esetleg sikerülne a modellkedes :)
2014. febr. 12. 18:50
 6/6 anonim válasza:
Hogy jutottál be a VM hez? És h lehet konnyen leadni a derekbőségből?
2014. febr. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!