Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nem nő gyorsabban a...

Mitől nem nő gyorsabban a szőr, mi az egészségesebb?

Figyelt kérdés
férfi szőrtelenítéssel kapcsolatban érdeklődnék. Mi az egészségesebb? hideg gyanta, meleg gyanta, epilátor, borotva, hajnyíró gép? valamint lábfejem is szőrös és nem tudom mivel szedjem le mert kegyetlenül érzékeny ott a bőr.

2015. ápr. 23. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hova akarod használni. Arcot nyilván borotválj, meg ahol még érzékeny a bőröd ott is. Máshol lehet gyantáztatni, kozmetikusnál inkább.
2015. ápr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, és például szemöldököm nagyon sűrű azt hoygan ritkítsam? valamint borostám egyre jobban nő felfele, tehát a szememhez közelít ott mivel kezeljem hogy elgyengüljenek, elhalványodjanak, esetleg eltűnjenek a szőrszálak?
2015. ápr. 23. 16:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél szőrteleníteni?
2015. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Konzultálj kozemtikussal. A szemöldöködet ki fogja csipeszelni, megmutatja hogyan kell, utána már tudod te is otthon. Ha nagyon zavar a felfelé növő borostád, azt pedig IPL vagy lézeres szőrtelenítővel célszerű kezelni, de ezt is kozmetikus tudja csak megmondani.
2015. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát pl a lábamon túl hosszúak a szőrszálak, és attól neme nő gyorsabban ha hajnyíró ollóval méretre vágom, meg a mellszőrömet, epilátorral, vagy borotvával szedjem valamint hónalj szőrömet szedhetem e borotvával? Tehát a gyantázás, epilátor és borotválás milyen hatással van a szőrre? van amelyik erősebbé, gyorsabban növővé teszi a szőrt?
2015. jún. 3. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!