Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos, száraz, korpás...

Pattanásos, száraz, korpás hajra valami sampon?

Figyelt kérdés

Helló.

Sajnos eléggé küzdök a pattanásokkal, bár ha nem eszek glutén, és laktóz termékeket akkor nincs különösebb gond az arcomon. sőt..semmi, de a fejbőröm idegesítő. nem tudok megszabadulni a pattanásoktól azon a részen, v csak rövid ideig. A hajam száraz és korpás. ha megvakarom a fejböröm akkor érzem hogy jön le valami odaszáradt réteg..gondolom elhalt fejbőr, vagy korpa nem tudom. Headandsoulders sampont használtam, az összes fajtát, szart se ért. egyéb divat samponokat is kipróbáltam már, szintén semmi, majd vettem 3600ftért eucerint ami száraz hajra van, hát mondanom se kell mennyit segitett. megmosom ezekkel a hajam és amikor már nem lesz vizes akkor érzem hogy kbszott száraz a fejbőröm, homlokom. Na meg pl tegyük fel reggel megmosom a hajam pár óra elteltével indulok suliba vonattal, beletúrok a hajamba és máris jön a havazás nagy mennyiségben. Valami megoldás? Valami normális sampon v akármi?

22/F



2015. máj. 20. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Sima baba fürdető. És ritkán de alaposan , jól meg dörzsölve.
2015. máj. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyógyszeres vagy biosampont próbáltál már?
2015. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján neked bőrgyógyászhoz kéne menned mert komolyabb a gond mint egy kis korpásodás.
2015. máj. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
még kipróbálom a kénes sampont, mert lehet szeboereás ekcéma..aztán ha mégsem valahogy megpróbálok menni idő hiányában.
2015. máj. 20. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
ha pesti vagy, vagy be tudsz járni pestre, tudok ajánlani egy nagyon jó hajkezelést egy szalonban. nekem 10 éve volt durván zsíros a hajam, naponta moshattam kb. elmentem ilyen skalpkezelésre, és azóta elég 1 héten egyszer hajat mosnom. mindenféle haj-fejbőr problémára tudnak kezelést nyújtani. mikrokamerával megvizsgálják a fejbőrt, meg gépekkel kezelik. ha érdekel, leírom, hol lehet ilyen kezelésen részt venni. : )
2015. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*10 évig
2015. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

igen, pestre járok dolgozni, ill tanulni.

Szóval nyugodtan mondhatod, mindenképp elmegyek.

2015. máj. 20. 21:29
 8/9 anonim ***** válasza:
írtam privátot.
2015. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ez nem korpásodás, hanem gomba. menj el bőrgyógyászhoz
2015. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!