Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valakinek van egy jó tanácsa...

Valakinek van egy jó tanácsa száraz hajra a ricinus olajon meg a gliskur samponon kívül?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon száraz a hajam oly annyira, hogy már mosás közben is olyan a tapintása mint egy széna kazal és vizesen már nehéz ki fésülni és már nagyon zavar, ötletem sincs, hogy mit tegyek. Szóval várok minden féle házi és nem házi be vált praktikákat
2015. jún. 13. 00:30
 1/9 SweetLady ***** válasza:
Elséve samponok nagyon szépen puhítanak
2015. jún. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én hajam is száraz,most vettem Fruktóz ok repair 3 hajpakolást.Már az első használat után is érezhető a különbség! Próbáld ki,nekem nagyon betört!A Rossmannban 1300 Ft.
2015. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fructis oil (bocsánat, a tesóm külön életet él) :-)
2015. jún. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Telóm (nem igaz)
2015. jún. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
próbáld ki azt, hogy amikor hajat mosol,először balzsammal mosod meg az egészet!mintha a sampon balzsam lenne(nem viccelek). Bedörzsölöd,bemasszírozod stb,majd pár perc után leöblíted és utána mosod meg rendes samponnal.Jót fog tenni.
2015. jún. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem pl. az Isanás és Baleás pakolások (a minőségibb csomagolású, tubusos verzió, nem a gagyi olcsóbb... bár a minőségibb is csak 100-200 Ft-tal drágább) nekem beváltak. De a Schwarzkopf Oil Miracle hajápolója sem rossz.


Illetve ebayen pár száz forintért lehet kapni gumisörtéjű hajkefét, azzal sokkal könnyebb kifésülni a gubancos hajat, nem húzza a hajat és a bőrt, sokkal kevésbé fájdalmas. Nekem bevált, csak ajánlani tudom.


[link]


illetve most ilyet rendeltem, mert ennek tokja is van, utazáshoz praktikusabb:


[link]

2015. jún. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezeket tudom ajánlani:

[link]


[link]


Mindkettőt használtam, és nagyon jók, selymes, fényes, puha hajam lett tőle. Amennyiben nem zavar, ha szilikon van egy hajápolóban (én ezért hagytam abba), akkor használd bátran :)

2015. jún. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Argánolaj !! :)
2015. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sampont csak fejbőrre használj, ne az egész hajadat dörgöld vele, mert a sampon nem arra való. A hajhosszra balzsamot tegyél. Pl Balea Oil Repair, Serical/Kallos Latte vagy Inecto Pure Coconut.

A Gliss Kur meg nem épp egy jó márka, inkább Baleákkal próbálkozz, olcsóbb is jobb is.

2015. jún. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!