Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom eltüntetni a belső...

Hogy tudom eltüntetni a belső combomrol a zsirt? és lányok mit tezstek a narancsbőr ellen? Van valami krém rá?

Figyelt kérdés
2012. máj. 12. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem krémezni kell, hanem nem összeenni minden sz*rt ami tele van méreganyaggal, ami bemászik a bőröd alá. sportolni kell, meg mozogni. ha nem így teszel, nem lesz izmod, és így mitől legyen feszes a bőr a pici testeden? ja meg sok vizet kell inni. nem light colát, nem mást...szénsavmentes vizet.

a súlyfelesleget diétával lehet leadni, de ha diétázol, minden testrészedről fog lemenni zsír.

2012. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
basszus amiota élek táncolok..és nem szaros jamland hiphopot. akrobatios rock and rollt.. ami nem egy lightos tánc.. nem ezsek össze vissza izmos mindenem de az a g*ci narancsbőr ottvan... f*zsom kivan vwele.
2012. máj. 12. 23:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

hát ha szemét lennék, mutatnék neked olyan ismerősöket, akik kb 12 éves koruk óta táncolnak(most 20-21 évesek), de mégis olyan dagadtak, h megremeg a föld ha megmozdulnak....

amúgy ne káromkodj légyszi, mert rühellem egy lánytól :D köszi.

2012. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kimondta h lány vagyok? ha nem tetszik ne olvasd.

és akkor azoka csajok nem én vagyok.

2012. máj. 13. 00:06
 5/12 anonim ***** válasza:
70%

1.:tipikus női mániával álltál elő.

2.: "és lányok mit tezstek a narancsbőr ellen?"

3. : oké akkor oldd meg egyedül. nem segítek többet ígérem :)

2012. máj. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nicoflex krémet próbáld ki, gyógyszertárban kapható, 6-700 forint csak.
2012. máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem azért de nem sok férfit látni narancsbőrrel erre válaszolva "kimondta hogy lány vagyok". Egyébként zsírt csak szálkásító diétával és aerob edzéssel (kocogás, biciklizés) tudsz eltüntetni mivel hely zsírégetés nincs sajnos.
2012. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Krémezéssel nem mész semmire, a többiek jól írták, diéta és aerob edzés kell.

Tegnap voltam testépítő versenyen (nézőként:) ) ahol volt fitnesz modell kategória. Azok a lányok tényleg le voltak rendesen diétázva és nem is láttam egy lányon sem narancsbőrt.:)

2012. máj. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:DD az a cime az oldlanak h gyakori kérdések... bocs h olyat kérdezek amit már sokszor olvastál.:D amugy aki rendesen felelt annak köszi:)
2012. máj. 13. 19:36
 10/12 anonim válasza:

Nem tudom mi ez a parasztvakítás a narancsbőr eltüntetésével kapcsolatban ezen az oldalon, de én csak annyit mondok és kérdezek, hogy ott vannak a világ összes kifutóján a soványra lefogyasztott modellek, és amikor bugyikába kell nekik flangálni, valahogy egyiknek sincs semmilyen narancsbőr a combján és a popsiján.. ..és nem hinném hogy annyira túlzásba vihetnék a sportot...

Van rá kezelés, több féle is, általában gépi, lézeres, vákumos...

Mihalik Enikőnek is volt-nincs narancsbőre...

2012. máj. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!