Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Belső combon lévő narancsbőr...

Belső combon lévő narancsbőr ellen milyen edzés lenne jó?

Figyelt kérdés

Nincs rajtam felesleg, sőt elég vékony vagyok, konkrétan majdnemhogy csont és bőr. Viszont nagyon rég óta van már a combom belső oldalán narancsbőr, és nem tudok olyan edzést csinálni, amivel eltűnne. Tavaly már egyszer több hónapig folyamatosan edzettem (mármint nem combra, hanem mindenhova felváltva), figyeltem az étkezésre, és onnan a narancsbőr meg sem mozdult. Máshol már kezdtem emberes lenni, de ott semmi.

Előre is köszönöm! 25L


2015. jún. 12. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Narancsbőr = zsír a bőr alatt...

Ennyit a nincs rajtad feleslegről...

Megfelelő szálkásító étrend, rendszeres sport,

Masszázs, és a flabelosznak is van egy létező hatása a sok kamu mellett, hogy élénkíti a rázkódás a keringést ezen terűletek hajszál ereiban.

2015. jún. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
Google: Shop builder "Narancsbőr nem létezik" - 2015-05-28 | gerle
2015. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De ha 43 kg vagyok, 162 cm-rel, hogy lehet rajtam felesleg? en sovanynak erzem magam :(

koszonom a valaszokat, utananezek ezeknek es ha van lehetosegem akkor kiprobalom :)

2015. jún. 12. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Narancsbőr nem csak a kövéreken van , nézd meg az utcán, nagyon sok vékony lánynak narancsbőrös a lába ...

Nekem 54 kilósan volt narancsbőröm 174 cm vagyok, szóval gebe kategória voltam , de én utáltam és undorítónak tartottam és tartom most is ! Letettem a cukrot totálisan és a fehér lisztet is , járok kondi terembe, keményen súlyzós edzést végzek és futok ( bár nagyon utáltam mindig is ). Nekem totál eltűnt a narancsbőr és nem hiányzik az édesség sem egyáltalán, nem mondom, hogy néha néha nem eszek meg egy csokit, vagy egy jégkrémet, de megvagyok nélküle, ja és sok víz vízzel .

2015. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!