Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sétálás közben remeg a combom,...

Sétálás közben remeg a combom, ami nagyin azvaró, és a külső, belső combomnál is van narancsbőr, pedig jópár hónapja rendszeresen tornázom, egészségesen étkezem. Mit tegyek még?

Figyelt kérdés

valamit biztosan elszúrok mégis a táplálkozásomban,vagy ha beiktatnék mondjuk lépcsőzést vagy több kardiót talán eredményesebb lenne? jobban szeretek combra is pl úgy edzeni,hogy súlyt használok,tehát amit másnap rendesen megérzek,tabata edzést is,de azt heti 2-3 alkalommal csak.nem tudom ,hogyan lenne jó.

Várom a javaslatokat,tapasztalatokat!


2013. júl. 26. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mit eszel pontosabban?

Ès írd le mit sportolsz.

2013. júl. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Próbálok fehérjedúsan étkezni,estefele minimális szénhidrát,van hogy csak 2-3 főtt tojásfehérje.vagy párolt csirkemell valami zöldséggel.reggelire általában zabpehely fehérjeturmixal,vízből.Edzés után is szoktam fehérjét.Gyanítom a szénhidrát,még így is sok lehet.pizzát is,pl darált zabpehellyel készítettem,próbálom kerülni a cukrot ,fehér lisztet is.lábdezést mindig variálom,guggolás ,kitörés,székre lépegetés,egylábas kitörés,stb..ezeket kb 6-6 kiloval végzem egyenlőre
2013. júl. 26. 19:41
 3/12 A kérdező kommentje:
felsőtestre is edzek persze
2013. júl. 26. 19:42
 4/12 anonim ***** válasza:

Jól csinálod-ha izmot akarsz növelni.

De gondolom van rajtad egy kis felesleg,azt viszont így nem fogod leadni.

Az izomnövelés lassú és a felesleg eltakarja,de ha azt ledobod akkor formás leszel.Hidd el,van eredménye:)

Csak magadon nehéz meglátni a változást.

2013. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
végülis barátnőm szerint aki másfél hónapig nem látott,eléggé látszik,főleg,comb fenék részen,lehet ő jobban látja :D na pont az aproblémám,hogy felesleg igazából csak has,csípő részen van egy kevés,és ha fogyok akkor meg már vékony vagyok,így abba beletörődtem,hogy hasam mindig lesz egy pici,de lábra,karra nem szeretnék fogyni,ezért nem akarok annyit kardiózni sem,mert az már nem áll jól,ha fogyok:D nehéz ügy
2013. júl. 26. 21:17
 6/12 anonim válasza:

en is pont ilyeneket eszem! reggel zabkasa 3-4db eperrel, futas 5km, utana gyuras, tobbnyire labbra es fenekre probalok.( viszont a fenekemen nem latok valtozast :( ...te milyen gyakran edzel labra, fenekre? erzel masnapra izomlazat? )

edzes utan vmi feherjet eszem : tobbnyire turot

delutan meg keves szenhidrat plusz feherje

estere minimalis szenhidrat plusz feherje

amugy sztem mindenkinek igy van , ha setalsz lotyog a combod, akarmennyire izmos, sztem azert mert mindenkinek van zsir a testen( ami nem rossz) es ettol. miley cyrus egyszer azt irta ki twitterre h : ha nem lotyog a combod, menj el orvoshoz!

en ugy hallottam h a narancsbort nem lehet eltuntetni. de nem tom, biztos vannak ra ilyen draga kezelesek...stb

2013. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én heti 2-3 fenékedzést szoktam,attól függ,mert van mikor harmadnap is tök izomláz van benne,viszont,én most fogytam jópár kilot az edzés miatt amit nem szeretnék,és így kezd eltünedezni a fenekem is,viszont rengeteget feszesedett,én lábsúlyt szoktam rácsatolni,általában 4-5 kilot,úgy edzem,de van amelyik gyakorlathoz berakok még a térdhajlatba 3,5 kilos súlyzót,na azt már megérzem rendesen,másnap meg főleg:D általában összeválogatok jópár gyakorltot,és 2-3 körben ismétlem őket,akkor jó ha úgy érzed,hogy már nem bírod,kész ennyi :D sztem ez csak így működik,mindenképpen azt kell elérni,hogy a végén már ne legyen kellemes:D így van fejlődés,nekem most híznom kéne 3-4 kilot,mert kicsit vastagabb lábat,és nagyobb feneket szeretnék izommal,úgyhogy növelem picit a kajaadagokat,de nem a minőség rovására:D
2013. júl. 28. 17:06
 8/12 anonim válasza:
hát én gyúrók lábra meg fenékre, van amikor megérzem a hatását, van a mikor nem . de én személy szerint nem látok változást a fenekemen. :/ a lábam viszont feszes:) lehet nekem is növelnem kéne a táplálék bevitelemet :/ ...te miket szoktál enni?
2013. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

a miket szoktál enni kérdés törölve :D elfelejtettem hogy már válaszoltál rá .:D

amugy hány kg vagy és cm?

2013. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát sajna fogytam pár kilot,most 165 centi 56 kilo,de nekem az 59-60 áll jól:D persze hasról nem fogytam bezzeg :D de kézről lábról igen,meg fenékről is
2013. aug. 4. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!