Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Alkalmazás után azonnal...

Alkalmazás után azonnal látszik a dauer roncsoló hatása? SÜRGŐS MERT MÉG MA CSINÁLNAM LÉGYSZI VÁLASZOLJATOK

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni a dauert, és nagyon sok rossz véleményt hallottam, ezért gondoltam, hogy először kipróbálom egy tincsen valahol lent ahol nem látszik és ha nagyon megtöri akkor nem használom. Szerintetek? Amúgy természetes szőke derékig érő hajam van.

2015. júl. 1. 18:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Na erről a próbálásról írnék pár sort: a dauer után kell egy-két nap, amíg a hajban levő kémiai kötések rögzülnek újra. Emiatt nagyon nem ajánlott a mosás pár napig. Szóval lehet, hogy azért nem maradt hullám a hajadban, mert ezt nem tartottad be. Ettől függetlenül az én véleményem is az, hogy ne daueroltasd be a hajad, mert nem tudod ezzel a technikával elérni azt az eredményt, amit szeretnél.
2015. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!