Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A ricinusolaj vagy az argán...

A ricinusolaj vagy az argán olaj a jobb a hajnövesztéshez?

Figyelt kérdés
Hallottam már sok mindent sokan mondták, hogy elősegítik a hajnövekedés folyamatát. Esetleg tapasztalatok, hogy melyik a hatásosabb ? :)

2015. júl. 14. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
A hajnövekedésen egyetlen olaj sem változtat, ezek a hajvégek töredezése ellen valók, az argán olaj jobb, mivel azt nem kell kimosni, így nem szárítod a hajad samponnal.
2015. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Pedig igenis nő tőle a haj! :D ahogy a szempilla is, szerintem a ricinus jobb :)
2015. júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21%
Egyiktől sem nő.
2015. júl. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Én ricinus olajat használok a fejbőrömre. Kis patikai pipettával cseppentek csak pár cseppet a fejbőrömre.

Több pihés kis új hajszál nőtt. Sőt hajfestés után is látom, hogy mennyit nőtt (3 nappal festés után már 1 mm-t)

(eredeti hajszínem barna), és középszőkére van festve. ezért elég jól kivehető a növekedés.

Meg nekem, nagyon jól erősíti a hajszálakat. Mert vékonyszálú hajam van.


rengeteg blog van a neten, akik kúra szerűen használják, és 1 év alatt elég sokat nő a haj ezzel. Én tőlük vettem az ötletet.

2015. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Egy teljesen egészséges haj alapból is 0.5 mm-t nő naponta... ehhez nem kell ricinus és semmi egyéb. Ez a normális. Ezen nem lehet gyorsítani azzal hogy rákensz a fejedre egy olajat ami amúgy semmi olyasmit nem tartalmaz ami segítené a hajnövekedést... de persze aki akarja használja, ártani nem árt, habár néhány embernél hajhullást okoz, de nyilván akkor abba kell hagyni.
2015. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat :)
2015. szept. 2. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!