Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a pattanásos...

Mit csináljak a pattanásos bőrömmel?

Figyelt kérdés

A vállam,arcom,hátam pattanásos és mindent kipróbáltam már . A hátam nagyon csúnya nagy gyulladt pattanásokkal van tele:(

Használtam már Dalacint,kecsketejes szappant,lemosókat..

és elmentünk bőrgyógyászhoz és azt mondta hogy csak gyógyszert tud ajánlani Inertát de viszont nem mehetek akkor napra mert gyorsan leégek és alkoholt se szabad inni.

Valaki szedett már ilyet?

Mit ajánlotok a patanásokra?



2015. júl. 16. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is miket szoktál enni? Mivel nagyon sok ételnek nem nevezhető sz..rban sok olyan anyag van, amitől tele leszel pattanással, pl chipszek, édességek.


Mennyi vizet iszol egy nap? Nem a cukros löttyökre gondolok, hanem sima vagy ásványvízre. Meg van a napi minimum 2 litered?


Hormonális probléma miatt is lehetnek pattanások. Ezzel fordulj orvoshoz. Esetleg keress fel egy másik bőrgyógyászt, és kérd ki neki is a véleményét.


Nézz utána a neten, hogy milyen házi praktikákat javasolna a pattanás eltüntetésére.

2015. júl. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

csak ásványvizet iszok napi kb.1,5 litert

édességet meg ilyeneket egyáltalán nem

nem eszek semmi zsírosat meg figyelek arra hogy mit eszek,sok zöltséget,gyümölcsöt

Ez már a második bőrgyógyász ahol voltam

Az első az fogamzásgátlót mondott de ez már két éve volt és akkor még nem szerettem volna elkezdeni 14 évesen és azt mondta,hogy akkor antibiotikumot szedjek,de az se egészséges és nem látszott javulás.

Lehet hogy hormon problémám van mert a havim se rendszeres

2015. júl. 16. 22:18
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Kend be kecskeszarral az adott felületeket, hagyd úgy 20 éves korodig, és talán pattanás mentes leszel.

Nem biztos, hogy a kecskeszar volt a gyógymód...Lehet, hogy kinőtted a kamaszkort.

2015. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régebben nekem is sebes és pattanásos volt az arcom, aztán elkezdtem használni az aloe first-öt(forever living products!) és nagyon szépen rendbehozta😊 van ennek gél formája is ami külön pattanásos bőrre jó. Meg amit még tudok ajánlani és nekem bejött az a bioptron lámpa😊
2015. júl. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!