Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akneroxid gél mellé milyen...

Akneroxid gél mellé milyen termékeket érdemes használni?

Figyelt kérdés
Amint olvastam, az Akneroxid durván szárítja a bőrt. Utánanéztem, hogy milyen arctisztítót érdemes használni, és sikerült megtudnom, hogy nem ajánlott alkoholos készítményt vagy akár tusfürdőt, szappant használni. Mondjuk, nem értem, hogy az utóbbiakkal mi a probléma. Ha esetleg használtátok ezt a krémet, kérlek titeket, írjatok minél több olyan arctisztító tonikot vagy bármit, hidratáló krémet, amit az Akneroxid alkalmazása esetén érdemes használni! :)

2015. júl. 18. 09:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon fontos, hogy azokat kerülni kell, amiben alcohol.denat van. A többi alkohol ún. zsíralkohol, ami nem szárít, egyedül a denat. alcoholt kell kerülni, mert az bizony szétszárít. Tonikból nekem most az Avon freshest pure vált be, ez frissítő és hidratáló tonikként van reklámozva, nincsen benne denat alcohol, nekem bejött, nem szárít, nem zsírosít.

Krémből perpill a Corine de Farme hidratálóját használom, 98%-ban természetes cucc, azért választottam, mert a bőröm sajnos több szintetikus cuccra is érzékeny, ez nem szárít, nem csapja ki a bőröm, nem tömíti el a pórusaim. Itt tudsz egyéb véleményeket olvasni róla:

[link]


Lemosó..nálam ez kemény dió volt, mert nagyrészt gyümölcssavasat használok, ami hámlaszt, de most így nyáron próbálom kerülni, szóval lecseréltem a Balea ultra sensitive lemosójára, ez totál érzékeny bőrre van szép összetevőkkel, szóval biztosan nem szárítja az Akneroxid miatt eleve megviselt bőrt.


Amúgy kremmania.hu-n sok véleménye van magáról az Akneroxidról is, ajánlom, hátha találsz olyat, amiben mások mást ajánlanak, ami nekik bevált. :)

2015. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2015. júl. 18. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!