Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt egy belső pattanás amit...

Volt egy belső pattanás amit piszkáltam (semmi nem jött belőle) sebes lett. Most lejött a seb rózsaszin a bőröm de a duzzanat meg mindig ott van. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2015. júl. 25. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
menj el vele bőrgyógyászhoz,lehet fel kell szúrni
2015. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem fog begyogyulni?
2015. júl. 25. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:

Én teafaolajjal bekenem. Szerintem ilyennel nem kell bőrgyógyászatra menni, csak ha nem javul.

És ha olyan állapotban van, hogy nem csípi szarrá a bőröm, akkor arcszeszt is kenek picit, hogy ne fertőződjön el. Ezek után kamillás, körömvirágos krémet teszek rá (kézkrémet szoktam :D) és ha tudom, hogy nem jönnek vendégek, akkor sebtapasszal leragasztom itthon, amikor más úgysem látja.

Esetleg még aloe verának a leveléből csepegtethetsz vagy aloe verás krémet kenhetsz rá. :)

2015. júl. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De ha nem javul, akkor szerintem is bőrgyógyászat.://
2015. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Neogranormon is jó rá?:)
2015. júl. 25. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem igen :)

Mondjuk én azt az ilyen 3.-4. napon szoktam (mert nekem ált. 1 hétig látszanak az ilyen pattanások -.-), előtte leviszem a gyulladást. :) De végülis a Neogranormon az ilyen sebekre is jó, tehát szerintem erre is. :) Veszteni nem vesztesz, ha kensz rá, mert rosszabb úgysem lesz tőle! :D :))

2015. júl. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
már minden jó:)a gyulladás lement már csak a sebgyógyulás van hátra. köszönöm:)
2015. júl. 27. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Mit csináltál vele végül, ha szabad kérdeznem? :)
2015. júl. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
neogranormonnal kentem be az elején utánna pedig szabadon hagytam :) sokkal többet gyógyult úgy. még mindig látszik nem annyira szép de ahhoz képest amilyen volt...gyönyörű lett.
2015. júl. 28. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!