Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőröm egészségtelen színű...

A bőröm egészségtelen színű mit tudnék csinálni (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve elkezdtem pattanásosodni ami főleg az orromon volt látható és nagyon zavart ezért korán elkezdtem alapozót használni. Mára az orromon nincs, vagy csak 1-2 kisebb pattanás van, viszont az orrom bőrének a fele elüt a bőrszínemtől, azaz piros/halvány piros/barnás szokott lenni, de nincsenek rajta hegek, tehát teljesen sima alapozóban pedig szépnek tűnik.Bőrgyógyásznál már voltam, ő felírt egy gélt amit már 3 hónapja használok, de semmi hatása. Ha valaki volt vagy van hasonló helyzetben nagyon örülnék ha megosztaná velem, hogy mit használ/használt ami segít is, mert már iszonyatosan zavar.

17/L



2015. aug. 11. 16:59
 1/1 anonim válasza:
Zöldség-gyümölcs. Főleg a piros színűek, paradicsom, répa.
2015. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!