Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha lány vagyok és az államon...

Ha lány vagyok és az államon szőrszálak vannak, akkor bőrgyógyászhoz kell fordulnom?

Figyelt kérdés
Szeretnék orvoshoz fordulni vele, mert màr eléggé az idegeimre mennek. Sajnos nem csak pàr szàl van és minden nap azért kell egy óràval koràbban felkelnem mert kikell szedegetnem őket szemöldökcsipesszel :( Lécci segítsetek!
2015. aug. 29. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőrgyógyász nem tud mit csinálni,inkább endokrinológus,de csodákra ne várj. Nekem is olyan,semmi változás nem történt.
2015. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász tényleg nem tud vele mit csinálni. Szerintem szedd le epilátorral vagy gyantával, az sokkal gyorsabb, és tövestől tépi ki a szálakat, később is nő vissza.
2015. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbàltam gyantàval de olyan erősek a szőrszàlak hogy egyszerűen nem bír el velük...a vékonyabbakat kiszedi. Lézeres szőrtelenítésbeb hisztek? Érdeklődtem de azt mondta a szaki hogy előbb próbàljam az orvost.
2015. aug. 29. 12:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos első körben, mivel ő tud beutalót adni endokrinológiára. Ciklusoddal minden rendben?
2015. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!