Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől hullik a hajam?

Mitől hullik a hajam?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve, hogy elkezdett nagyon hullani a hajam, nem csomókban de elég sok. 6.os korom óta vasalom a hajamat most 10.es vagyok, Ennyi idő elteltével kezdett volna roncsolódni? Vas hiányom tudom, hogy nincs mert kis korom óta járok vérvételre és az pont mindig sok. 1eve Elkezdtem hasznalni rá balzsamot és hajpakolast, amivel ugy gondoltam, hogy javíthatók a helyzeten. Sosem volt az a nagyon dús típusú a hajam, de most.., ha osszefogom borzasztóan vékony. Szerintetek mitől lehet?

2015. aug. 31. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Évek óta vasalod a hajad, csoda hogy még van egyáltalán belőle valami. A vasaló azóta már az egész hajad szétégette. Nem értem, neked tényleg nem tűnt fel eddig hogy ronda a hajad? Mert egy évek óta vasalt haj szép nem lehet. És igen, ettől is hullhat, meg vitaminhiánytól, egészségtelen életmódtól, rossz fog, gyulladás, stb. Orvoshoz kellett volna már menned rég hogy kivizsgálják mi a gond. És a vasalót felejtsd el, de ez gondolom egyértelmű.
2015. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hajam nem ronda, ugyanugy nez ki, mint egy szep egészséges haj mindig ápolom, puha és fényes. Csak annyi, hogy leveknyúlt. Ja igen, azt elfelejtettem leírni, hogy egyszer hasznaltam csalán sampont és nekem ugy tűnt fel, hogy azota eitkult meg a hajam. Az is lehet, hogy azzal van a gond.
2015. szept. 3. 05:42
 3/3 paradicsom31 ***** válasza:

El van vékonyodva a hajad... Ez a hajvasalástól van!!! Nővérem így járt... Figyu, gyönyörű dús haja volt, aztán bejött ez a hülye divat, hogy mindenki vasalgatja a haját... a hajvasló a hajszálaidat belülről is tönkre teszi, szétnyílnak, gyakoribb a hajvégek töredezése is..

Szerintem vágatni kéne belőle vagy 20 centit, és elfelejteni a hajvasalót... ha nem akarsz kopasz lenni :D

2015. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!