Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Mit tennétek a...

Mit tegyek? Mit tennétek a helyemben? Hogyan kontroláljam magam?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok négy éve, hogy már vannak pattanásaim. A kozmetikus évek óta azt monddja ne nyomkoddjam és jó lessz. Ilyenkor mindig elhatározom magam, hogy nem gyúlok már oda de most is felidegesítettek és ilyenkor szoktam magam nyomkoddni... Ebbe menekülök ez lenyugtat,de utána mindig megbánom most is már megbántam. Most ilyen bumszlik vannak az arcomon meg piros. Nem tudtok erre valamit hogy kicsot lejebb menyjen meghogy ne legyen ilyen piros? És még annyi, hogy ti,hogy kontroláljátok magatokat? Mert én amikor ideges leszek ebbe menekülök pedig nem kéne.

#idegesség #Pattanás nyomkodás
2015. szept. 13. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Akaraterő kérdése. Anélkül nem fog menni.

Esetleg pótcselekvésként vedd elő a helyesírási szabályzatot és olvasgasd, duplán is profitálnál a dologból.

2015. szept. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Használj megfelelő arcápolási termékeket.


Amikor rád jön a nyomkodhatnék, inkább csinálj vmi mást, mondjuk felüléseket, vagy pattogtass labdát, ilyesmi.


HA mindenképpen nyomkodni akarod az arcodat, előtte alaposan moss kezet, és a nyomkodás után alkohollal, vagy teafaolajjal fertőtlenítsd a bumszlikat, hogy ne gyulladjanak be.

2015. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ^^. Most elszánom magam rá és nagyon nagy akaraterőt fektetek bele :)
2015. szept. 13. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!