Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kipróbáltam a Nivea Visage...

Kipróbáltam a Nivea Visage Young termékeket: arclemosó gél, tonik, krém. Mit ajánlotok zsíros és kissé pattis bőrre ami jó is?

Figyelt kérdés
És ha sokáig használtam egy huzamban, akkor apró pattanás szerű valmik lettek az arcomon. De nem volt piros meg ilyesmi, csak tapintásra ilyen "rücskös" lett.
2008. szept. 9. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Avonból szoktam tonikot rendelni,de nem használom mindig,mert jobban zsírosodik.Ezért használom 1héten 2-3szor és bevált.
2008. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor én tini voltam nekem semmi sem használt sajnos amit drogériákban lehetett kapni, egyre ment mind. Ha volt ilyen akkor ahhoz hamar hozzászokott a bőröm és kereshettem újat. Ha nagyon zavar és anyagilag is jól állsz akkor inkább patikában keresd a megoldást. (Pl. La Roche-Posay termékek) Ha nem zavar akkor reméljük majd kinövöd. :)
2008. szept. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!