Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon szeretném levágatni a...

Nagyon szeretném levágatni a hosszú hajam kb a vállamig de a barátom a hosszú hajat szereti. Szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Lehet hogy elfogadná de szeretnék neki tetszeni de le is szeretném vágatni. Még nem beszéltem vele erről de nem tudom mi legyen

2015. okt. 11. 13:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

Miért akarod levágatni? A hosszú haj mindenkinek jobban áll. Ha töredezett, vagy elvékonyodott, akkor megértem. De ha egészséges akkor minek levágatni?


Nekem pl. a fiúk is jobban tetszenek hosszú hajjal.


Persze ez egyén függő, hogy kinek mi tetszik. Te érzed, neked kell eldönteni, de ha a barátod nem akarja és te mégis levágatod, akkor az úgy jön ki, mintha truccolnál neki és ez nem tesz jót egy párkapcsolatnak sem.

2015. okt. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
38%

"de ha a barátod nem akarja és te mégis levágatod, akkor az úgy jön ki, mintha truccolnál neki és ez nem tesz jót egy párkapcsolatnak sem."


Tévedsz!! A srácnak sincs semmi beleszólása abba, hogy most a csaj le akarja-e vágatni a haját vagy sem.


Ez most olyan, hogy én nem szeretném, hogy a srác igyon alkoholt, ha megyünk valahova, mivel én se iszom és jobban szeretem az olyan srácokat, akik egyáltalán nem isznak. Most akkor ilyenkor mi van?

Egy párkapcsolatban elfogadjuk a másikat olyannak, amilyen és nem korlátozzuk abban, amit szeretne csinálni.

A srácnak lehet véleménye, persze, de nem tilthatja meg a csajnak, hogy levágja a haját egy olyan indokkal, hogy neki bizony jobban tetszik a hosszabb haj. És egy csaj, aki nem határozott, még hisz is neki, mert fél, hogy ha levágja a haját, akkor elveszítheti a srácot! Az ilyen pasi csak uralkodni akar a másikon és elnyomni.


Szóval kérdező, saját akaratod van! A te döntésed, hogy mit csinálsz! Ne legyen befolyással rád a pasid semmilyen téren!!

Nem tövig vágod le, csupán vállig. Az is hosszú és a haj meg úgyis megnő!


Ha le akarod vágni, akkor vágd!!

2015. okt. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Azért szeretném mert ki szeretném próbálni a rövidebbet és meg is untam kicsit a hosszút. Amúgyis eléggé töredezik.

Ha barátom megmondja hogy márpedig nem csinálhatom akkor biztosan levágatom de ha csak megprobál meggyőzni vagy mondja hogy neki nsm tetszik akkod azért átgondolom a dolgot

2015. okt. 11. 17:10
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kérdező, ez ugye csak vicc??


"Ha barátom megmondja hogy márpedig nem csinálhatom akkor biztosan levágatom de ha csak megprobál meggyőzni vagy mondja hogy neki nsm tetszik akkod azért átgondolom a dolgot"


De egy határozatlan vagy már!! Ha szépen mondja, akkor elbizonytalanodsz, és átgondolod, ha meg erőszakoskodik, akkor azért is megcsinálod???


Nem is akarod te igazándiból levágatni a hajadat, állítom!

Egyébként a töredezettség ellen kb. 2-3 havonta kötelező egy egészségügyi vágás, ami csak 1-2 centi.


Most komolyan, mit problémázol egy hajvágáson ennyit?


A pasid nem a hajadat szereti, hanem TÉGED!!! Ami benned van, amivel megfogtad. Gondolom nem a hajaddal fogtad őt meg csak! :D


Tehát ne bizonytalanodj már el, és, bocsi a szóhasználatért, de ne töketlenkedj már ennyit egy hajvágáson.


Le akarod vágni? Igen.

Ennyi. :)

2015. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Beszéljetek erről. Én is így voltam, mindig töredezett a hajam, de nem vágtam mert azt gondoltam úgy kevésbé tetszek majd a barátomnak. De beszéltünk erről és ő azt mondta nyugodtan vágjam le, nem ezen múlik semmi. Levágtam és azt mondta sokkal jobban áll nekem a vállig érő... mondjuk lusta vagyok újra vágni, és hamar újra hosszú lesz.
2015. okt. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
ha le akarod vágatni, akkor gyerünk. ez olyan dolog, hogy a volt barátomnak nem tetszettek a sötét rúzsok, én meg imádom. NA ÉS? használtam természetesen, ha szeret, elfogad így is ^^
2015. okt. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Végül mi lett a dologból?Ha még semmi akkor én is válaszolok:)

Én is most tervezem levágatni a hajam (azt most nem ecsetelem hogy miért). Barátom a hosszú hajat szereti, nem rajong az ötletért. Mutogatok neki olyan képeket ami nekem tetszik és szerintem jól állna, és találtunk olyat amire rábólintott (bár kicsit nehezen). Megtaláltuk az arany középutat, ő is engedett meg én is. Voltam már fekete a kedvéért, mert tetszeni akartam neki. Most nem rajong a hajszínemért de én meg szeretem. Szóval részben beleszól, részben nem hagyom. De az én hajam, én döntöm el. Több mint két év ide és nagy szerelem oda.:)

Beszéld meg vele, próbáljatok ti is közös megegyezésre jutni.

2015. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Egyik-másik kommentelőnek, aki csak úgy lenyomná a változást a partnerének a torkán üzenném: Semmiféle párkapcsolat nem való nektek. Éljetek, bulizzatok, szórakozzatok - de tartós párkapcsolatot inkább ne akarjatok. Az egyik előttem szóló megemlített hasonlót, de most én is megkérdezem. Mit szólnátok, ha párotok mondjuk szivárványszínű panktarajjal, egész arcot befedő sarlókalapács/tribalmintás tetoválással, 5-6 centis fültágító koronggal, meg piercingekkel tele jönne haza? Nekem senki ne mondja, hogy "aaaaaaannnyira eeeeelfogadó leeeennne, mert aaaaannyira tiszteletben tartja a másik stílusát", mert tudom, hogy nem (amin nincs is mit csodálkozni). Aki mégis képes lenne, akkor azt tisztelettel megkérem, NE vegye magára.


Hanem mondok én valamit... Barátnőm folyvást nyaggat azzal, hogy vágassak hajat. Mert kíváncsi rám rövid hajjal, mert neki jobban tetszenék úgy. Majdnem derékig érő hajjal ismertem meg, nagyon tetszett úgy. Egészségügyi okokból sajnos négy hónapon belül csináltatott egy kb. vállig érőt, majd idén nyár elején még rövidebbet, majdnem bubit. Hangoztatja, nem lesz többé hosszú haja... Becsületemre legyen mondva, hiába vagyok hosszúhaj-párti, nem kezdtem el hisztizni. Legyen. De most megbeszéltük, ha mellig visszanöveszti, egyből megyek a fodrászhoz. Ha ő fenntartja magának a jogot beleszólni az én frizurámba, én is fenntartom a jogot, hogy manipuláljak. Főleg, mert TUDJA, hogy hosszúhaj párti vagyok, de magától semmilyen kompromisszumot nem ajánlott, cserébe nyaggat.


Sajnálom, lányok. Valamit valamiért.


U.i.: Őszintén irigylem azokat a férfiakat, akik el tudnak vonatkoztatni a hajhossztól. Sajnos nekem ez nem megy, nem tehetek róla.


F/29

2019. okt. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!