Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi időnként szőrtelenítite...

Mennyi időnként szőrtelenítitek lábátokat és hónaljatokat nyáron és télen?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is léci.
2015. okt. 17. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyáron minden nap. Télen a hónaljamat szintén naponta, a lábam meg csak akkor, ha tudom, hogy látni fogják. :D


30/N

2015. okt. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyáron a lábamat, 2-3 naponta, ahogy elkezd nőni a szőr, már a borostát sem viselem el. A hónaljamnál szintén ez van, általában 2naponta.

Télen a lábamat általában hetente, (5-7nap), nem szeretem a hosszú szőrt, a hónaljamat ugyan úgy 2naponta.

19L

2015. okt. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyáron a lábamat minden nap kellene,de csak 3-4 naponta szoktam,a hónaljat kb hetente. Télen csak nagyon ritkán borotválom,ha már jó nagy.16l.
2015. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Télen nyáron egyformán. :)

Hónaljam és lábam is gyantázom és epilálom kb 4 hetente. Mivel pasi vagyok, így nem nagy baj ha már látszik kicsit a kinövő szőr, és éppen nem vagyok tükörsima. :)

2015. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!