Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a pattanásaimmal...

Mit kezdjek a pattanásaimmal és miteszereimmel? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés
[link] ez csak a homlokom..Gyűlölöm a bőröm!Az osztályban én vagyok a legpattanásosabb!A többieknek babapopsi arcuk van...Hiába a kenceficék,a kozmetikus,az otthoni módszerek...Semmi hatás.Nagyon sokan csúfolnak emiatt.És ez nagyon bánt!A bőröm zsíros.(A képen bekentem testápolóval)Aki választ ír az legyen szives ne csúfoljon a bőrom miatt...Már3 éve ilyen..Ti mit ajánlotok?

2013. júl. 28. 00:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
A pattikat nyomkodd ki a niteszereket szurd ki tuvel es kend be arcszesszel ninden este!!
2013. júl. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
sport? futkoss, tekerj, vagy valami rendszeresen
2013. júl. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Az első válaszoló mond valamit én is kinyomom,szurkálom és kenek rá arcszeszt de én még furán hangzik de én fogkrémet kenek néha rá és mintha kicsit jobb lenne.
2013. júl. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Első válaszoló h@lyeséget beszél. A tűvel majd csak jól elfertőzöd, aztán még csúnyább lesz.

Menj el bőrgyógyászhoz, az majd ír fel olyan szert, ami helyre teszi a bőröd. Ehhez már kevés az otthoni kencefice, kísérletek!

2013. júl. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nehogy megcsináld azt, amit az első írt! Semmi esetre se csinálj vele otthon semmit, mert az összes pattanásod gyulladt, szakszerű kezelést igényel. Szerintem keress egy másik kozmetikust. Ő otthonra nem javasolt semmit, hogy mit használj?

Nagy a valószínűsége, hogy örökölted a bőrtípusodat, de belülről rengeteget segíthetsz rajt. Egészséges táplálkozás, sok folyadék, kerüld a zsíros, fűszeres ételeket, olajos magvakat, stb. Vérképed rendben van?

Ja, és testápolóval ne kend az arcod, az is segíti az újabb pattanások kialakulását. Szappannal se szárítsd, mert azzal is csak ártasz.

2013. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálj Baba szappannal mosakodni. Az nekem picit szárítja a bőröm, amitől pont jó lesz.
2013. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez jött be.

2013. júl. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Testápoló??? Azonnal dobd el:) Arcra szakszerű kezelés kell. Napi 2x tisztítás, tonizálás nem muszáj (sajnos a bolti tonikok tele vannak alkohollal és kb csak rosszabb lesz tőle) és hidratálás. Heti 1-2 alkalommal aha-savas hámlasztás vagy enzimes radír, durva szemcsés semmiképp, hiszen az a gyulladásokat elterjeszti és még jobban be lesz gyulladva a bőröd. Drogériás cuccokat ne használj, inkább kozmetikus által ajánlott, vagy bőrgyógyász által felírt termékeket, illetve a krémmánián nézegethetsz véleményeket, sok jó termék van:) Én kezelésnek benzoil-peroxidos krémet ajánlok (ez a leghatékonyabb patti elleni hatóanyag) amit gyógyszertárban recept nélkül is meg lehet venni (akneroxid, aknefug). Ez sajnos szárít, ezért gyengéd lemosó és jó hidratáló kell mellé (nem testápoló, hanem olyan krém ami sem paraffint, sem egyéb póruseltömítő cuccot nem tartalmaz) Mellette egy jó kozmetikus havi 1x, illetve egy helyes életmód (sport, helyes étrend, 0 cukor/kevés tartósító/sok gyümölcs/kevesebb hús/tej/0 csoki/sok folyadék (víz, nem üdítő) stb. Heti 1-2 szauna is jót tenne. A benzoil-peroxidos krém mellé fényvédő is kell (igen, mindennap) min 30 faktoros és nem testre való, hanem arcra, itt is jobbak a gyógyszertáriak. Ha nem javul, látogass meg egy bőrdokit:)
2013. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász, Roaccuttan
2013. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ki ne nyomkodd! Estére kend be őket fogkrémmel, vagy gyógyászati kenőccsel. Reggelente és este is bő vízzel mosd meg az arcodat. használj fürdőszivacsot, és a puhább oldalával dörzsöld 5 percig, langyos vízzel.
2013. júl. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!