Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Első sorban a fodrászokat...

Első sorban a fodrászokat kérdezném, és azt aki ért hozzá. Valaki?

Figyelt kérdés

Magas, vékony, elég fehérbőrű lány vagyok. A hajam eredetileg sötétszőke, most picit barnásabb, de nem barna.

Feketére akarom festeni, de nem tudom előnyös lenne-e?



2015. nov. 19. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell fodrásznak lenni, hogy megmondjam. Milyen típus vagy? Tavasz, nyár, ősz, vagy tél? Ettől függ hogy jól állna, vagy sem. Teljesen fehét bőrű vagy, vagy van egy kis rózsaszín beütés is a bőröd színében, van e bőrpírod, sárgás e a bőrőd?
2015. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
teljesen fehér bőröm van, nincs pír, ill. kék a szemem
2015. nov. 20. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Ó, akkor Te nagyon szerencsés vagy, igazi tél típus vagy! Ráadásul kék szemmel. Nagyon jól fog állni a fekete haj, hiszen a tél típusúak fekete, ill. nagyon sötét barna hajúak, fehér, porcelán bőr jellemzi őket. Nézzél képeket tél típusú nőkről, nagyon szépek! :) Nekem legalábbis nagyon tetszik. :) Bár én lennék tél típus.
2015. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!