Büdös haj, mitől?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Már nagyon rég óta, emlékeim szerint 10 éve küzdök vele..

Miután megmosom a hajamat, nem jó illatú, mint a legtöbb embernek, hanem büdös. Nem tudom elmondani, hogy milyen szagú, de büdös.

Próbáltam már mindent. Leálltam a hajfestéssel, különböző fajtájú/típusú samponokat, balzsamok, ecettel leöblítés, hajpakolások, házi (szódabikarbónás) sampon, teafaolajos-sampon - házi és bolti is.

Különböző gyógynövényboltokból minőségi samponok, fodrász váltogatás, étrendre figyelés, tisztítókúra belsőleg...

Próbáltam, hogy hajszárító nélkül száradjon, vagy azzal, ágyneműt is gyakran húzok, de már hajmosás után büdös.. többször mosok egymás után hajat, a törülközőt is cserélem.

Komolyan már lassan kopaszra vágom a hajam, hátha akkor nem lesz szaga:(


Valaki tapasztalat?


2015. nov. 27. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom nincs, de én orvoshoz mennék. Bőrgyógyászhoz.

[link]

2015. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10 éve büdös a hajad és minden csinálsz csak orvoshoz nem mész? Én ezt sose értem. Lehet gomba vagy mittudomén, én nem értek hozzá, az orvos igen.
2015. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Voltam már bőrgyógyásznál, hajgyógyásznál, mindegyik felírt valamit, ilyen kikevert cuccot, de egyik sem segített, csak a hajam megy tönkre ezektől..

Azért is írtam, hogy már mindent próbáltam, mert már annyi helyen jártam ezzel, és ugyanazokat akarják felírni, nem értik meg,hogy már használtam, és nem segített.

De nekem amúgy nem olyan, hogy bűzlik méterekről, mint a büdös haj szindrómánál, mert barátom nem érzi...

Csak én érzem, de tudom, hogy régen volt, hogy hajat mostam, és jó sampon illatú volt még 2 nap múlva is. Most meg megszagolom (már amit elérek a hajamból), és mindig ilyen savanykás szagú, vagy milyen...

Próbáltam már, hogy nem mosom a hajvégeket, meg azt is, hogy mosom. De szerintem a hajtő is ilyen szagú lehet..

2015. nov. 28. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem írtad, hogy orvosnál is voltál. Esetleg ezeket a szagsemlegesítőket nem próbáltad? [link]

Vagy még az jutott eszembe, hogy általános kivizsgáláson voltál-e? Nem-e lehet, hogy valami más betegségnek a tünete a savanyú szag? Lúgosítani próbáltál?

2015. nov. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!