Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arcbőröm nagyon száraz,...

Az arcbőröm nagyon száraz, hámlik. Bővebben kifejtem lent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 napja kozmetikushoz fordultam az erősen mitesszeres és pattanásos arcbőrömmel. (Előtte nem jártam kozmetikusnál.) Tisztítás, pakolás, a végén Bioptron lámpázás volt.


Arctisztításhoz itthon Garnier intenzív pórus tisztító gélt használok, hidratáláshoz Anaconda nappali arckrémet.


A problémám az, hogy azóta a bőröm feszül, húzódik, hámlik, be van repedezve a felső rétege. Nagyon száraz, naponta többször kell átöblítenem az arcom és hidratálózni azt. Az ajkaim mellett be is van pirosodva.


Valakinek hasonló tapasztalat?

Mit csináljak, hogy helyreálljon az állapota?


17/l, zsíros arcbőr.


2016. jan. 1. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is kozmetikus után egy hétig de legalább az elsô három napban nem ajánlott semmilyen krémet, radírt, habot, tonikot használni az arcodra mert azzal nem teszel jót neki (ezt kozmetikus mondta nekem) amúgy kezd el gyógynövényes hidratálóval kenni vagy ha nagyon durva kérd ki bőrgyógyász vélemémyét esetleg lehet tud segíteni a háziorvos is.
2016. jan. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!