Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamat hogy egyenesíthetem...

Anunimusz2002 kérdése:

A hajamat hogy egyenesíthetem ki hő nélkül? Az az igazság, hogy nagyon kezd elegem lenni belőle. Körülbelül a váll után, hónaljig ér, és folyamatosan bekunkorodik a vége.

Figyelt kérdés

Ha hosszabb hajam lenne, nyilván nem zavarna, de ez így nagyon hülyén áll. :c hallottam valami hajegyenesítő balzsamról. Ezek működnek is? és ha igen. Mi a neve? Vagy valami más módszer/tanács esetleg?

Van akinek eleve egyenes fajta a haja,és tök jól áll nekik akármilyen rövid haj. De így hogy bekunkorodik,és folyton vasalni kell...Szörnyű.. :c



2016. jan. 3. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon lehet hajvasaló nélkül kiegyenesteni, de próbálkozhatsz ilyen balzsamokkal, samponokkal, mint amilyeneket írtál. Nekem Balea balzsamom van (sampon is van belőle) lila színű csomagolásban van, arra azt írja, hogy hajkisimító. Én régóta használom, valamennyire kisimítja, de attól még fel fog kunkorodni a vége szerintem, nekem is bekunkorodik. Nemrég vettem tangle teezer-t az ki tudja szép egyenesre fésülni a hajat, de nem tudom, hogy erre a problémára jó-e. Én mondjuk vasalom a hajam, Balea-s hővédőt használok, amikor szárítom a hajam, akkor is ráfújom és nem lesz OLYAN göndör a hajam tőle.
2016. jan. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én avonból rendeltem egy hajkiegyensítő sprayt és fésűt. Kétszer használtam összesen, mert nagyon göndör a hajam és semmit nem használ, csak birkaszőr hatást érek el vele és muszáj még vasalnom is. De neked lehet beválna, mert nem göndör a hajad csak a vége kunkorodik.
2016. jan. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!