Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem marad egyenes a hajam?

Miért nem marad egyenes a hajam?

Figyelt kérdés
Nagyon hullámos hajam van szinte már a göndör a rövidebb részeknél. Amikor kiszárítom a hajam körkefével akkor mindig szép egyenes lesz azonban másnap mintha semmi nem történt volna újra visszahullámosodik pedig semmi pára vagy víz nem éri. Van valakinek valami tippje hogy hogyan tudnám tartóssá tenni a hajszárítás utáni eredményt?

2016. jan. 7. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem marad hullámos a hajam??
2016. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval neked sincs semmi tipped...:)
2016. jan. 15. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Tartós hajegyenesítés. Az én problémámat megoldaná a tartós "hullámosítás", de még nem szántam rá magam...meg el is felejtettem :D
2016. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen én is gondoltam rá csak az egyik ismerősöm megcsináltatta és kb. nem változott semmit a haja de biztos fodrásztól is függ :D
2016. jan. 15. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!