Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek férfiként a...

Mit kezdjek férfiként a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés
Nos hát elég dús és hosszú szálú a szemöldököm és nevezhetném bozontosnak is. Kb minden nap kell középen szednem mert másnapra kinő és olyan hatása van mintha lelenne borotválva. Menjek el kozmetikushoz vagy mi? Eléggé közel van így is a 2 szemöldököm és sokan mondták hogy szedessem már ki. Nincs önbizalmam elmenni egy kozmetikushoz se..magamnak meg nemtudom úgy szépen. És mindenki látná aztán a nagy változást és ez ciki..Mit kezdhetnék vele?

2016. márc. 5. 11:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ha zavar, hogy ilyen a szemöldököd és magadnak nem tudod szépen kiszedni, akkor rá kell venned magad, hogy kozmetikushoz menj. Egyáltalán nem gáz férfiként sem oda járni, ez csak azt jelenti, hogy adsz magadra.
2016. márc. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Végleges szőrtelenítés a nem kívánt pontokon.
2016. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
és tudtok ajánlani jól megfizethető, normális kozmetikust budapesten? tegyük fel elmegyek de másnapra újra kinő és szörnyű érzés..végleges szőrtelenítés mennyire igaz és valós?
2016. márc. 5. 11:32
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon vastag,bozontos és hosszú szálú.Kb a felére szedtem és én nyírom is.
2016. márc. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
hát én feltűbő változást nem szeretnék..ismerősök szülők csak néznének..
2016. márc. 5. 11:44
 6/16 A kérdező kommentje:
tegyek fel egy képet róla és várom a véleményt
2016. márc. 5. 12:01
 7/16 A kérdező kommentje:
tudnátok ajánlani akkor jó kozmetikust?
2016. márc. 5. 12:10
 8/16 anonim ***** válasza:
szemöldökszedést bármelyik kozmetikus csinál.
2016. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én tudom...de én azt kérdeztem tudtok e jót megbizahtót stb?
2016. márc. 5. 12:25
 10/16 anonim ***** válasza:

Én pont így voltam vele régebben. Aztán elmentem kozmetikushoz, aki kiszedte mindenhol egy picit vékonyabbra, és adott neki egy kis formát. :) Mindezt csak annyira először, hogy ne legyen hirtelen nagy változás. Két hetente járok, és egy darabig minden alkalommal egy picit vékonyabbra szedte és férfiasan íves formára igazította. :) Nekem is könnyebb volt így megszokni. :) Azóta pedig tartja a kialakított formát és vastagságot, sokkal rendezettebb barátságosabb és fiatalosabb ábrázatom van azóta. :) Múltkor néztem régebbi eredeti szemöldökös képeimet, és a mostanival összehasonlítva ég és föld a különbség. Az 5 évvel ezelőtti képen szinte öregebbnek nézek ki, mint most. Most majdnem fele olyan vékony, és enyhén hegyes is a vége, régebben pedig egy nagy bozont volt. :) A tapasztalatom pedig az, hogy a csajok úgyis észreveszik a változást, de teljesen pozitívan fogadták, többen megdicsérték, hogy jól áll, sokkal jobban, mint az eredeti. :)


Vegyél erőt magadon, és menj el te is kozmetikushoz.

2016. márc. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!