Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek férfiként a...

Mit kezdjek férfiként a szemöldökömmel?

Figyelt kérdés
Nos hát elég dús és hosszú szálú a szemöldököm és nevezhetném bozontosnak is. Kb minden nap kell középen szednem mert másnapra kinő és olyan hatása van mintha lelenne borotválva. Menjek el kozmetikushoz vagy mi? Eléggé közel van így is a 2 szemöldököm és sokan mondták hogy szedessem már ki. Nincs önbizalmam elmenni egy kozmetikushoz se..magamnak meg nemtudom úgy szépen. És mindenki látná aztán a nagy változást és ez ciki..Mit kezdhetnék vele?

2016. márc. 5. 11:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A problémád egy kozmetikusnak sem jelent problémát.
2016. márc. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Beuty Pest Bar -ról olvastam szemöldök formázással kapcsolatban egy nagyon jó cikket, bár nem mondanám olcsónak.

Ha tartósan szeretnéd szőrteleníteni, akkor figyeld a joy vagy glamour magazint, amikor kupon napok vannak, van tartós szőrtelenítésre is kupon, ha jól emlékszem 50 %-os. Mivel nem nagy a felület, nem is lesz drága.

Valóban tartósan szőrtelenít. Végleges pedig nincs. Ahhoz a hormonháztartást kellene végleg kiiktatni.

2016. márc. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kérdezőt olvasván,én is magamra ismertem csak én nő vagyok.Nekem az a problémám,hogy világos a szemöldököm,magamnak szogtam kiszedni elég jól is.Csak az zavar,h nem igazán látszik az íve..:(Attól félek,hogy milyen is volna..?
2016. ápr. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utólsó vál.vagyok.Ott folytatnám,milyen volna ha kozmetikus kezdene valamit a szemöldökömmel,azt szeretném,h természetesnek hasson! Ne bohócnak nézzek ki..Anyagiakban nem tudok sokat"fordítani magamra.Tud a kozmetikus szép eredményt elérni?
2016. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

*14-es válaszoló, ha halvány a szemöldököd, akkor inkább kuporgass össze pénzt és tetováltasd. Nem kell a nagyon menő, mindenhol hirdetett nagy nevekhez menni 50 ezerért, jóval olcsóbban is találni szalont, ahol megcsinálják.

Az én szemöldököm 16 éve lett beütve, egy kicsit kopott ki a vége. Szerintem nem szabad leborotválni az eredetit és ha a hajtővel megegyező a tetoválás, teljesen természetesnek hat.

Kozmetikus is meg tudja szépen csinálni.

2016. ápr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi szépen a választ! Leszedetni nem fogom a szemöldökömet azért azt nem!!:-):-) Hülyét nem csinálnék magamból.:-)
2016. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!