Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos bőr ellen mit tegyek?

Tele kérdése:

Pattanásos bőr ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.16eves vagyok es az arcomon eleg sok pattanas illetve pattanas utani foltok vannak.kb 2eve kuszkodok ezekkel valamit javult de nem tul sokat.sokmindsnt probaltam amit talaltam a neten pl méz,neogranormon,élesztő ,hintőpor,sőt még az avontol is rendeltem kremet de nem hatott egyik wm.az utolso probalkozasom a neogranormon volt,de attol kijot ujjabb eleg magy 3,4pattanas genny nelkul

Erre tudnatok valami hazi praktikat?a borom enyhen zsiros es pattanas foltos sot amikor a napon vagyok van mikor a pattanas csip es nagyon kellemetlen merr az osztalytarsaimnak szinte egy sincs illezce hamar elrunik nekik.valaki valami hazi csodaszer?



2016. ápr. 6. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A pattanások oka belül van, szóval első és legfontosabb az egészséges életmód. Kerüld a tejtermékeket, cukros dolgokat, csokikat, fűszeres kajákat, lehet hogy valamelyik ezek közül okozza a pattanásokat. Ha ezeket elhagytad 3-4 hónap után nézd meg az eredményt. Ha még akkor sincs semmi akkor keress fel egy bőrgyógyászt. Ja amit még kihagytam hogy gyulladás is okoz pattanásokat, szóval ha van mondjuk rossz fogad vagy bármi problémád akkor kezeltesd.
2016. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem,és köszönöm ötleted.

Szoval amiket irtal azokbol a tejtermek kerulest próbalom csokkenteni mert szerintem azt sokat eszek reggel 1-2joghurt délután 1-2fagyi de ez megcsak eszembe se jutott.és még az erdekelne hogy ha kb 3-4honapig kerulom a tejtermeket akkor a pattanas foltok is eltunnek vagy arra mas kell?

2016. ápr. 6. 21:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy osztálytársam neki is ez a baja

Soká pattanasa es nem tudta semmivel eltüntetni pedig sál neki volt

Es most elkezdte rendszeresen arcradirozni az arcát Es mar majdnem eltűnt

De fontos ne mard vagy kapard mert akkor nem tud begyogyulni

Szoval próbáld ki az arcradirozast Es egyben ne is egyel tejterméket ;)

Remelem segítettem !

2016. ápr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Es ilyen arcradirt honnan tudok szerezni?
2016. ápr. 7. 06:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne egy hozzáértő kozmetikusnak megmutatni, ő elmondja, mi a teendő. Keresd mesterkozmetikus Kozányi Katát. Segíteni fog!
2016. ápr. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea Visage Young vált be a legjobban, azóta szinte sosincs pattanásom... néha egy-egy, de ha kenek rá egy kicsit, másnapra el is tűnik. a legjobb termék.
2016. ápr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!